previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

І пташка, й квітка, і символ України… (онлайн-перегук українців у День іменин Лесі Українки)

8 Квітня 11:00 - 16:30

Організатори: Київська міська організація НСПУ та Публічна бібліотека ім. Лесі Українки для дорослих (м. Київ). Відповідальні за підготовку й проведення заходу: Марія Мороз (Морозенко), голова КО НСПУ; письменниці Алла Диба та Лілія Максименко, Ольга Романюк (директор бібліотеки).
Центр проведення та онлайн-підтримка – Бібліотеки (м. Київ, вул. Тургенєвська, 83/85).
Конференція у форматі “перегуку” відбудеться онлайн на платформі Zoom 8 квітня. Початок об 11. 00. Модератор пані Алла Диба. Передбачається включення кожного із учасників із дотриманням регламенту виступу до 10 хвилин (стислий огляд нових видань, експонатів, діяльності до ювілею Лесі Українки, з можливістю презентації світлин на екран тим учасникам, хто їх підготує до показу).
Для включення виступів можливих учасників у програму конференції, прохання надіслати повідомлення про згоду участі на адресу rombib4@gmail.com
У відповідь буде надіслано покликання на вхід у конференцію із зазначенням орієнтовного часу включення виступу кожного із заявлених учасників.
Якщо бажаючі взяти участь у конференції матимуть можливість включитися у конкретний проміжок часу (з 11.00 до 16.30), зазначте, у яких саме часових межах. Чекаємо на зворотній зв’язок.

Деталі

Дата:
8 Квітня
Час:
11:00 - 16:30

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Карта Google

Організатори

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ
Київська міська організація НСПУ