previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Літературно-мистецький вечір “Свіча, запалена від Бога”

24 Лютого 15:00 - 16:00

24 лютого о 15:00 у читальному залі ПБ імені Лесі Українки відбудеться ювілейний літературно-мистецький вечір до 150-річчя від дня народження Лесі Українки — «Свіча, запалена від Бога».

В рамках заходу ви почуєте і побачите багато інтерпретацій творчості Лесі Українки, познайомитеся з проектами, покликаними досліджувати і популяризувати доробок письменниці.

Однією з важливих подій для бібліотеки стане презентація бібліографічного довідника “Леся Українка на театральній сцені”. Про нове видання розкаже Заслужений діяч мистецтв України, завідувач відділу літератури з питань мистецтв Леонід Семенович Криворучко.
Народний артист України Анатолій Паламаренко подарує гостям авторське виконання поеми “Роберт Брюс, король шотландський”, а Народна артистка України Лариса Хоролець виконає п’єсу “Камінний господар”. Також присутні зможуть насолодитися театральною постановкою за мотивами творчості Лесі Українки від акторів Театральної майстерні Миколи Рушковського.

На ювілейному вечорі відбудеться презентація роботи майстрині петриківського розпису Марини Саркісян за мотивами творчості Лесі Українки. Бандуристка Юлія Григорук зіграє кілька музичних творів.

Святкування 150-ліття Лесі Українки відбудеться за адресою м. Київ, вул. Тургенєвська, 83-85.

Деталі

Дата:
24 Лютого
Час:
15:00 - 16:00

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Карта Google