Бібліотекарі читають

13.02.2023

Є книги, на які чекаєш, довго чекаєш.

Тебе готують до їх появи у твоєму житті інші книги, зустрічі, люди. І ти вже відчуваєш, що ця КНИГА вже існує, але не знаєш яка з багатьох. І навіть вже знайомий з автором, по інших творах, але ні, то прелюдія.

Це геніальний твір.

Це найкраще на цей момент, що я читала-книга про важливе, про генія і бездарність, про велич і нікчемність, про підлість і зраду, про покликання і стійкість, про альтруїзм і егоїзм, про пристрасть і байдужість. Про Архітектуру і Людину. Незважаючи на те, що роман був написаний у 40-х роках минулого століття, він актуальний сьогодні! Цей роман один із тих, які залишають слід, змінюють кут сприйняття світу та оточуючих, стають каталізатором внутрішніх метаморфоз. І це справді “ДЖЕРЕЛО”!

Але чого саме – залежить від читача!«…правління – це одна чи дві людини з амбіціями і баласт. Група людей – це вакуум. Велике порожнє ніщо. Кажуть, ми не можемо уявити повне ніщо. Хай йому грець, посидьте на будь-яких зборах правлінь! Все залежить лише від того, хто саме вирішить наповнити це ніщо. Це затята боротьба. Най затятіша. Доволі просто боротися з ворогом, якщо той ворог існує. Але коли його нема… » Айн Ренд ”Джерело”.

Читайте достойну і якісну літературу, ви вже готові.

Задати питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *