Про бібліотеку привітання

Шановні користувачі!

Вітаємо вас на офіційному сайті Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих міста Києва, потужного інформаційного, просвітницького, культурного та науково-методичного центру, головної книгозбірні столиці, фонди якої налічують понад 281 тис. примірників видань на традиційних та електронних носіях інформації.

Через сайт бібліотеки можна скористатися електронним каталогом, що вміщує інформацію про зміст фонду нашої бібліотеки та ще 90 публічних бібліотек міста і нараховує близько 500 тисяч записів назв документів. До ваших послуг –  електронна бібліотека онлайн, послуги служби «Віртуальна довідка», інші корисні сервіси.

На нашому сайті ви знайдете також повну інформацію про діяльність бібліотеки, її ресурси та послуги, а також про усі значимі події, акції та заходи, що проводяться її структурними підрозділами.

Ми активно розвиваємося, вивчаючи та впроваджуючи нові технології в діяльність бібліотеки.

Усі працівники відкриті до спілкування та готові до діалогу. Надсилайте ваші коментарі  та запитання на е-адресу: lubibl@ukr.net

Будь-яке використання матеріалів сайту дозволяється лише при наявності гіперпосилання http://lucl.kiev.ua.

Ми сподіваємося, що наш сайт стане надійним помічником у вашій діяльності.

Чекаємо на вас за адресами:

 

Адреса: вул. Тургенєвська, 83-85.

Центральне приміщення бібліотеки:

Інтернет-центр – тел. 486-03-13;

читальна зала – тел. 486-03-75;

абонемент – тел. 486-00-74.

Проїзд тролейбусами №16, №18  до зупинки Полтавська, або від  станцій метро «Лук’янівська» чи «Майдан Незалежності» тролейбусами №16, №18 до зупинки «Полтавська».

 

Адреса: вул. В. Винниченка, 16 (Ю. Коцюбинського)

Відділ краєзнавчої літератури та бібліографії:  тел.486-00-77.

Проїзд тролейбусами №16, №18  до зупинки  «Некрасівська», або  «Гоголівська»; або від  станцій метро «Лук’янівська» до зупинки «Некрасівська»,  чи «Майдан Незалежності» до зупинки «Гоголівська»  тролейбусами №16, №18.

 

Адреса: вул. Велика Житомирська, 4.

Відділ літератури з питань мистецтв:  278-70-03.

Проїзд тролейбусами № 16, № 18  до зупинки  «Володимирська», або від  станцій метро «Лук’янівська» чи «Майдан Незалежності» тролейбусами

№ 16, № 18 до зупинки «Володимирська».

 

Адреса: вул. бульвар І. Шамо, 2/7 (О. Давидова)

Відділ літератури іноземними мовам:  295-16-09.

Від станції метро «Лівобережна» автобусом № 48, чи маршруткою № 248 до зупинки «Бульвар Давидова» (біля пішохідного мосту).