Адміністративні е-послуги

Шановні користувачі!

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом у вигляді  освітніх серіалів. Вони складаються з 7–11 серій, тривалістю до 10 хвилин. Замість рівнів – сезони, а замість уроків – освітні відеосюжети за участю експертів. У процесі спілкування вони допомагають засвоїти знання та здобути навички орієнтування в цифровому просторі.

Наша бібліотека входить до мережі цифрових хабів, де власне й можна безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності. Також надаються консультації щодо окремих можливостей та послуг Дії.

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку. Освітні серіали тут.

Пропонуємо скористатися нижченаведеними адміністративними електронними послугами.

Якщо в процесі використання виникнуть труднощі, зверніться до працівників сектора медіаресурсів бібліотеки за консультацією.

Зробимо місто кращим

Київ Цифровий Новий етап еволюції міста. Транспортна карта, QR-квитки, паркування, порятунок евакуйованої автівки та інші міські сервіси у вашому смартфоні. Швидко і зручно.

Контактний центр міста Києва 1551 Телефонуйте, якщо у вашому будинку зламався ліфт, вчасно не вмикають (або, що більш актуально, не вимикають) опалення, ви помітили яму на дорозі або хвилюєтесь, чому ніхто давно не поливає дерева в парку. Усі онлайн-звернення автоматично реєструються і потрапляють до відповідальних за ту чи іншу сферу життєдіяльності міста органів. Відреагувати на скаргу обіцяють упродовж місяця.

Міський транспорт: економимо гроші та час

Слідкуємо  за рухом міського транспорту на EasyWay.

Сайт EasyWay створено у Львові в 2011 році, в 2012 році сайт допомагав іноземним гостям Євро-2012, а вже в 2013 році став технічним партнером Google, Yandex та Here з підтримки громадського транспорту в Україні. Тут міститься інформація про маршрути більш ніж 50 міст України, а також Росії, Молдови, Казахстану та інших країн.

EasyWay дуже полегшує життя киянам, які часто їздять громадським транспортом. Ви можете безплатно скачати додаток EasyWay на Android та iOS, що допоможе підібрати зручний для вас маршрут з урахуванням фінансових та часових затрат, а також прокладе найкоротший автомобільний шлях.

Крім того, можна спостерігати за пересуванням автобусів, тролейбусів, трамваїв та міської електрички завдяки встановленим там GPS, а отже, тепер ви будете точно знати, за скільки хвилин приїде ваш транспорт, і зможете краще розрахувати час.

Знаходимо попутника для міжміської поїздки

Сайт  Blablacar дає можливість легко знайти попутника, який, наприклад, щодня їде своїм авто за таким само маршрутом, як і ви.

Blablacar в основному орієнтований на міжміські поїздки – тут ви заздалегідь можете подивитись, хто їде за потрібним вам маршрутом та обрати прийнятну для вас ціну.

 

Шукаємо лікаря на DOC.ua

Якщо ви стомилися висиджувати як мінімум дві черги в міських амбулаторіях: спершу до терапевта, а потім вже до спеціалізованого лікаря і якщо ви готові відмовитись від безплатної медицини на користь платного, але швидкого та зручного медичного сервісу, скористуйтеся онлайн-порталом на зразок Doc.ua.

Тут ви  маєте змогу, не виходячи з дому, знайти потрібного вам кваліфікованого спеціаліста. По-перше, ви можете скористатись функцією онлайн-діагностики – самостійно обрати ті симптоми, які вас турбують. Відповідно до них система підкаже вам, до яких лікарів краще звернутись. Потім вам необхідно буде обрати одного з них, звернувши обов’язкову увагу на кваліфікацію, досвід роботи, рейтинг та відгуки інших користувачів про нього. Крім того, є можливість обрати лікаря, який приймає недалеко від вашого дому. Якщо зробили свій вибір – одразу записуйтесь на прийом.

Записуємося до лікаря на сайті HELSI.ME

HELSI.ME  – сучасна, зручна та надійна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів.

HELSI ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ – ЦЕ:

– можливість легко знайти та обрати свого лікаря;

– швидкий запис на прийом онлайн – себе та членів своєї родини;

– доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК);

– миттєві результати аналізів і діагностики в кабінеті пацієнта;

– доступ до призначень лікаря та плану лікування.

Подаємо документи на сайті Державної служби зайнятості

Державна служба зайнятості пропонує Покрокову інструкцію як це зробити.

Взаємодія з владою. За цими посиланнями ви можете:

поставити питання та взяти участь в обговоренні різних тем на форумі сайту Національного центру електронного урядування

* надіслати звернення з будь-якої проблеми до органів виконавчої влади (веб-сайт «Урядовий контактний центр»)

* надіслати податкову та фінансову звітність платника податків в електронній формі  (сайт Державної фіскальної служби України)

перевірити свідоцтва платника єдиного податку (сайт Державної фіскальної служби України)

подати скаргу або звернення до органу Пенсійного фонду України

* висловити та обговорити проблеми, пов’язані з фінансовою діяльністю (форум сайту Міністерства фінансів України)

* отримати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (сайт Міністерства юстиції України)

записатися на прийом до Центру надання адміністративних послуг м. Києва в «Особистому кабінеті» на порталі «Адміністративних послуг м. Києва»

в Кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України отримати документи з державних реєстрів в режимі онлайн, знайти законодавчі документи та шаблони документів

*на Порталі державних послуг переглянути інформацію про послуги, які надають громадянам та бізнесу державні органи України

*на порталі електронних послуг «Пенсійний консультант» ви можете перевірити правильність розміру пенсії або здійснити її перерахунок, отримати консультацію експертів

 Вирішуємо соціальні проблеми легко. За цими посиланнями ви можете:

*подати електронне звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування та отримати відповідь в електронній формі 

*знайти роботу (Єдиний портал Державної служби зайнятості України «Труд»),

скористатися інформацією сторінки у мережі Facebook «Потрібна робота?»

* розрахувати орієнтовний розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

*отримати виписку із системи персоніфікованого обліку на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України

отримати онлайн консультацію Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна»

*скористатися публічною кадастровою картою України (Земельний портал України)

*отримати довідкову інформацію з єдиного державного реєстру судових рішень (веб-портал «Судова влада України»)

*скористатися електронною системою запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва

*отримати юридичну онлайн-консультацію (сайт Київського міського центру правової допомоги)

*пройти реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні якості освіти (сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти)

*дізнатися, як доїхати на громадському транспорті до потрібного вам місця в Києві. Карта маршрутів тролейбусів, трамваїв, метро, автобусів і маршруток Києва

*отримати онлайн-консультацію лікарів Києва (медичний портал «Меддовiдка»)

знайти лікаря та записатися до нього на прийом, не виходячи з дому

*записатися на безоплатні туристичні прогулянки Києвом. Організатор – Українська бібліотечна асоціація

на сайті онлайн будинку юстиції отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану, здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи

*оформити субсидію онлайн

Інтернет-банкінг. За цими посиланнями ви можете:

*зарезервувати та придбати проїзні пасажирські документи на залізничний транспорт (сайт Укрзалізниці)

сплатити комунальні послуги онлайн через «Особистий кабінет» на сайті КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Київської міської держадміністрації)

*сплатити комунальні платежі, рахунки за мобільний та міський телефони, Інтернет, кабельне телебачення (сайт Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»)

 Бази даних. За цими посиланнями ви можете:

*переглянути відкриті бази даних для українців

*дізнатися більше про свого бізнес-партнера, перевірити його надійність (Реєстр  платників ПДВ на сайті Державної фіскальної служби України)

*скористатися бізнес-каталогом підприємств України

*переглянути електронну базу даних на 60 тисяч військовополонених часів Другої світової війни – уродженців України.

До вашої уваги – ЄДИНІ ТА ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРИ, де ви можете отримати необхідну інформацію, документи та довідки.

Єдині та Державні реєстри інформаційної мережі Міністерства юстиції України створені та функціонують відповідно до законодавства України, що складають закони України, акти Кабінету Міністрів України, відомчі нормативно-правові акти, а також інші документи правового характеру.

Уся інформація про правові підстави функціонування Єдиних та Державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України, умови надання доступу та користування інформацією з них є відкритою та розміщена на офіційних веб-сайтах Міністерства юстиції України та Держінформюсту.

Органи державної влади України:

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерства

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Міністерство внутрішніх справ України

Міністерство екології та природних ресурсів України

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

Міністерство закордонних справ України

Міністерство інфраструктури України

Міністерство інформаційної політики України

Міністерство культури України

Міністерство молоді та спорту України

Міністерство оборони України

Міністерство освіти і науки України

Міністерство охорони здоров’я України

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Міністерство соціальної політики України

Міністерство фінансів України

Міністерство та комітет цифрової трансформації України

Міністерство юстиції України

Служби

Державна авіаційна служба

Державна архівна служба

Державна казначейська служба України

Державна кримінально-виконавча служба України

Державна міграційна служба України

Державна прикордонна служба України

Державна служба якості освіти України

Державна служба геології та надр України

Державна служба інтелектуальної власності України

Державна служба статистики України

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Державна служба фінансового моніторингу України

Державна служба експортного контролю України

Державна регуляторна служба України

Державна служба України з безпеки на транспорті

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Державна служба  України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Державна фіскальна служба України

Державна служба України з питань праці

Комітети

Антимонопольний комітет України

Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Національний олімпійський комітет України

Агентства

Державне агентство автомобільних доріг

Державне агентство водних ресурсів України

Державне агентство з енергоефективності  та  енергозбереження України

Державне агентство лісових ресурсів України

Державне агентство резерву України

Державне агентство рибного господарства України

Державне агентство України з питань кіно

Державне агентство України з управління зоною відчуження

Державне космічне агентство України

Національне агентство України з питань державної служби

 Інспекції

Державна архітектурно-будівельна інспекція України

Державна екологічна інспекція України

Державна інспекція ядерного регулювання України

Державна аудиторська служба України

Інші органи влади

Генеральна прокуратура України

Пенсійний фонд України

Рада національної безпеки і оборони України

Фонд державного майна України

Центральна виборча комісія

Національна поліція України

Органи судової влади

Конституційний суд України

Верховний Суд України

Вищий адміністративний суд України

Вищий господарський суд України

Територіальні підрозділи центральних  органів
виконавчої влади м. Києва

Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві

Головне управління статистики у м. Києві

Головне управління юстиції в м. Києві

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві

Київська міська державна адміністрація

Київська міська рада

Київський міський центр зайнятості

Перелік сайтів районних державних адміністрацій

Голосіївська районна в м. Києві державна адміністрація

Дарницька районна в м. Києві державна адміністрація

Деснянська районна в м. Києві державна адміністрація

Дніпровська районна в м. Києві державна адміністрація

Оболонська районна в м. Києві державна адміністрація

Печерська районна в м. Києві державна адміністрація

Подільська районна в м. Києві державна адміністрація

Святошинська районна в м. Києві державна адміністрація

Солом’янська районна в м. Києві державна адміністрація

Шевченківська районна в м. Києві державна адміністрація

Комунальні підприємства м. Києва

Комунальне підприємство “Головний інформаційно-обчислювальний центр” КМДА

Державне підприємство “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв”

Акціонерне товариство холдингова компанія “Київміськбуд”

Комунальна організація “Київгенплан”

Комунальне комерційне унітарне підприємство “Фінансова компанія “Житло-інвест”

Комунальне підприємство “Житлоінвестбуд-УКБ”

Комунальне підприємство “Київблагоустрій”

Комунальне підприємство “Київреклама”

Комунальна корпорація “Київавтодор”

Комунальне підприємство “Київтранспарксервіс”

Комунальне підприємство “Київпастранс”

Комунальне підприємство “Київдорсервіс”

Комунальне підприємство “Київський метрополітен”

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва “Київміськсвітло”

Комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду “Житло-сервіс”

Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення “Спецжитлофонд”

Комунальне підприємство Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна (БТІ)

Комунальне підприємство “Київський міський Будинок природи”

Комунальне підприємство “Водно-інформаційний центр” (музей води)

Комунальне підприємство “Плесо”

Комунальне підприємство Міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни)

Охорона здоров’ям. Києва

Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

Олександрівська клінічна лікарня м. Києва

Національна дитяча спеціалізована лікарня — “Охматдит”

Освіта м. Києва

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

Центр науково-освітніх інновацій та моніторингу

Асоціація приватних закладів освіти міста Києва

Київський університет імені Бориса Грінченка

Київський палац дітей та юнацтва

Міжнародний центр дитячо-юнацького туризму

Київська Мала академія наук

Перелік сайтів районних управлінь освіти

Голосіївський район

Дарницький район

Деснянський район

Дніпровський район

Оболонський район

Печерський район

Подільський район

Святошинський район

Солом’янський район

Шевченківський район

Культура м. Києва

Департамент культури виконавчого органу київської міської ради (КМДА)

Національна музична академія України імені П І. Чайковського

Національна філармонія України

Національна опера України імені Тараса Шевченка

Київський національний академічний театр оперети

Національний цирк України

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки

Національний художній музей України

Національний музей історії України

Національний музей літератури України

Національний музей Тараса Шевченка

Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка НАН України

Офіційний сайт Київського зоологічного парку

Суди м. Києва

Апеляційний суд міста Києва

Київський апеляційний адміністративний суд

Київський апеляційний господарський суд

Окружний адміністративний суд міста Києва

Господарський суд міста Києва

Інформаційні сайти м. Києва

44.ua – Сайт міста Києва

Пульс Києва

Київський портал “Твой Киев”

Електронний довідник м. Києва “Весь Київ”

Міський сайт Києва

Інформаційний портал “Info Киев”

Засоби масової інформації м. Києва

Телеканал “Київ”

Газета Київської міської ради “Хрещатик”

Київська муніципальна газета “Вечірній Київ”

Київська муніципальна газета “Українська столиця”

“Радіо Київ 98 FM”