Правила користування бібліотекою у період карантину

Шановні користувачі! 

Бібліотека працює за звичайним графіком з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів відповідно до Постанови КМУ № 641 (зі змінами).

Дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів в бібліотеці:

– відвідувачі, що мають гострі ознаки захворювань верхніх дихальних шляхів (лихоманка, нежить, кашель, чхання, ускладнене дихання), у приміщення бібліотеки не допускаються;

– кількість осіб, що може одночасно перебувати в одному приміщенні бібліотеки, регулюється черговим бібліотекарем;

– відвідувачі повинні дотримуватися дистанції один з одним та з бібліотекарем (1,5-2 м), а також етикету при кашлі та чханні;

– користувачі бібліотеки мають уникати прямого та близького контакту при передачі предметів (книг, документів);

– предмети необхідно залишати на столі та/або полицях;

– кількість робочих місць в читальних залах та інтернет-центрах зменшено у відповідності з протиепідемічними вимогами (1 відвідувач на 10 кв. м.).

– час перебування користувача у бібліотеці не обмежується за умови відсутності інших бажаючих скористатися стаціонарним робочим місцем. У випадку виникнення черги – час користування читальною залою може бути обмежено 1 годиною щоденно; користувачів в інтернет-центрах – 30 хвилинами щоденно;

– не дозволяється користуватися інтернетом зі стаціонарних комп’ютерів для розваг та ігор;

– користувачі WI-FI з власних гаджетів можуть працювати у виділених місцях в зоні Лобі бібліотеки 1 (однієї) години щоденно та на встановлених пластикових мобільних лавках зовні, під вітринами бібліотеки, в зоні досяжності WI-FI, необмежено;

– до роботи з технічними засобами допускатимуться користувачі лише у власних масках та одноразових рукавичках, які можна отримати у чергового бібліотекаря;

Для зменшення кількості одночасного перебування користувачів у приміщенні бібліотеки під час карантину, пропонуємо скористатися послугою отримання книжок додому за попереднім замовленням.

Порядок видачі книжок додому та надання послуг копіювання документів за попереднім замовленням в умовах карантину

Каналами зв’язку для замовлення книжок, які ви можете підібрати онлайн через електронний каталог бібліотеки, є:

мобільний зв’язок, Viber, Telegram (оператор Київстар – (068) 384-46-60, оператор МТС Vodafone – (095) 864-03-74);

тел. відділу літератури з питань мистецтв (вул. Велика Житомирська, 4) – (044) 278-70-03;

тел. відділу літератури іноземними мовами (б-р І.Шамо, 2/7) – (044) 295-16-09;

тел. відділу краєзнавчої літератури та бібліографії (вул. В.Винниченка, 16) – (044) 486-00-77;

е-пошта відділу абонемента на вул. Тургенєвській, 83-85: abonlesya@gmail.com;

е-пошта бібліотеки: lubibl@ukr.net;

функція “Надіслати повідомлення” на сторінці бібліотеки у Facebook.

Для замовлення копіювальних послуг можете також телефонувати за номерами (044) 486-03-75 (читальна зала), (044) 486-01-46 (бібліотечна довідка), а також за вищевказаними номерами телефонів віддалених відділів.

Замовлення приймаються щоденно, крім неділі, з 9:00 до 18:00.

Отримати замовлення можна з понеділка по четвер з 12:00 до 18:00, у суботу – з 12:00 до 16:00.

Якщо бажаєте замовити книжку додому або ж копію публікації, ви маєте усно чи письмово вказати автора, назву/тематику книжки, рік, номер періодичного видання, сторінки для копіювання, а також власне прізвище, ім’я та по батькові, номер бібліотечного квитка. Працівники бібліотеки повідомлять вам номер  замовлення.

По вищевказаних каналах зв’язку можна також звернутися задля первинного запису у бібліотеку та оформлення електронного бібліотечного квитка.

Записи підібраних за замовленням книжок вносяться в електронний формуляр користувача, книжки пакуються в поліетиленові пакети із зазначенням номера замовлення.

Підібрані на замовлення для копіювання матеріали із фонду бібліотеки видаватимуться через вікно видачі. Копії робитимуться у присутності користувача.

Отримати пакет із замовленими книжками, копії документів можна через вікно видачі, що у відділі абонемента, та від фоє (на фасаді приміщення по вул. Тургенєвська, 83-85), вказавши номер замовлення.

Щоб викликати бібліотекаря задля отримання послуги ксерокопіювання та ламінування документів, натискайте на кнопку виклику біля вхідних дверей у фоє бібліотеки.

Книжки залишайте лише в боксі для повернення (біля вхідних дверей у відділ абонемента).

Книжки, які повертають користувачі, відкладаються у коробки із зазначенням дати повернення для 10-денної обсервації.

У випадку перебування на майданчику більше як дві особи, дотримуйтеся дистанції біля вікна видачі (орієнтуйтеся на розмітку). Зверніть увагу, що при отриманні пакета з книжками ви маєте можливість продезінфікувати руки.

Приміщення бібліотеки залишаються зачиненими для відвідувачів.

Про наступні етапи виходу з карантину користувачів бібліотеки буде повідомлено.

З повагою, адміністрація бібліотеки