Третьяков Аркадій

Третьяков Аркадій — географ за спеціальністю, києвознавець за покликанням.

Народився в місті Києві 11 травня 1947 році. Киянин в четвортому поколінні.  Навчався в елітній київській середній школі № 57. Закінчив Київський технікум залізничного транспорту в 1966 році, а в 1972 році Київський державний університет імені Тараса Шевченка, географічний факультет. Працював в науково-дослідних та проектних інститутах міста Києва, в комерційних структурах. Має ряд публікацій  в наукових збірниках.

Перша книга Аркадія Павловича”Бессарабская площадь”, що вийшла в 2013 році, була з успіхом презентована 27 лютого  2014 року.

В 2015 році у видавництві “Либідь” у  серії “Твій Київ” вийшла ще одна книжка — “Привіт з Хрещатика”, в якій автор запрошує до прогулянки найголовнішою вулицею Києва — Хрещатиком. Вулиця Хрещатик — визнаний символ столиці України, одна з найважливіших її артерій, що сполучає три історичні райони — Старе місто, Печерськ та Поділ — і три центральні площі — Європейську, Незалежності, Бесарабську. Прогулюючись разом із автором, ви познайомитеся з кожним хрещатицьким будинком, його історією і сьогоденним обличчям, дізнаєтесь цікаві факти про творців і мешканців цих будинків.

Один із заходів з участю Аркадія Третьякова відбувся 26 вересня 2017 року.