Вересень

   #читаєморазом #luklibrary #абонемент
23.09.2020         Бібліотеко, книжний раю,
В цих лабіринтах – вічна суть;
Адже німі тут розмовляють,
А мертві крізь віки живуть.
О.Страшенко

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в рубриці «Читаємо разом» пропонуємо вам прочитати роман, присвячений бібліотекарям та книгам.
 Брукс, Дж. Хранителі Книги : роман / Джеральдін Брукс ; [пер. з англ. Н. Гоїн]. – Харків : Віват, 2019. – 415 с. – (Художня література)
Пригодницький роман володарки Пулітцерівської премії Джеральдін Брукс «Хранителі Книги» веде нас у подорож минулим, де абсолютно різні за вірою, культурою та національністю люди захищали безцінну Книгу. В романі все як у житті: персонажі страждають, плачуть, зневіряються, борються і перемагають. На долю кожного випадають складні випробування, всі вони живуть зі своїми дитячими й дорослими травмами, переживають втрати і знаходять «своїх» людей. Це – історія зі щасливим, але небанальним фіналом. Вишукана мова перекладу – ще одна причина прочитати цей шедевр сучасної світової літератури.
Книга чекає вас у відділі абонемента. Фото взяті з інтернету.
Зустрічайте Всеукраїнський день бібліотек разом з нами і нашими книгами!

 

#читаєморазом #luklibrary #абонемент
17.09.2020  А ми сьогодні продовжуємо нашу рубрику «Читаємо разом» книгою бельгійської письменниці Амелі Нотомб «Токійська наречена». Невеличкий за об’ємом роман, через який відкривається Японія з точки зору власного досвіду, можна прочитати за один вечір.
Нотомб, А. Токійська наречена : роман / Амелі Нотомб ; пер. з фр. Павла Мигаля. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 159 c.
«Токійська наречена» – роман про кохання між представниками різних культур та традицій. Зіткнення світогляду Заходу й Сходу – як на долоні. Нам, європейцям, мабуть, ніколи не вдасться розгадати загадкову душу азіатів, як і їм – нашу.
Але в цьому романі не стільки йдеться про різницю в сприйнятті багатовікових традицій різних культур, скільки про відмінності між чоловіками та жінками, які мало залежать від національних особливостей.
Гарне оформлення книги та українська мова у чудовому перекладі Павла Мигаля допоможуть вам отримати додаткове задоволення від прочитання цього роману.
Ви можете взяти книгу у відділі абонемента вже зараз. Фото взяті з інтернету.

 #читаєморазом #luklibrary #абонемент
10.09.2020  Сьогодні в щотижневій рубриці «Читаємо разом» радимо вам прочитати книгу Світлани Пиркало «Кухня егоїста».
Пиркало, С. В. Кухня егоїста : [есе] / Світлана Пиркало ; [передм. Ю. Лимаря ; мал. О. Сая]. – Київ : Факт, 2007. – 219 с. : іл.
Щастя – це книга, читаючи яку, ви забуваєте про свої проблеми, звільняєте розум від тривог, відчуваєте вдячність за неабиякий подарунок неба! Кулінарні есе, що складають книгу «Кухня егоїста», написані вельми апетитно! Письменниця добре розуміється на приготуванні страв, як простих, добре всім відомих, так і екзотичних .
Ці есе – добірка спостережень молодої жінки, що подорожує світом та сторінками кулінарної книги. Жанр збірки визначений авторкою, як збірка есеїв про кухню, ментальність і подорожі. Мова твору занадто жвава – тут є і сленг, і суржик, і кумедні діалектизми. Це і анекдоти, й історичні екскурси, і вставні новели, і навіть сни відомих політиків.
Переповісти повний зміст цієї дивовижно цікавої книги неможливо. На читача чекають розвага, захват, утіха, розрада, забава і ще багато-багато цікавих сюрпризів.
Читайте «Кухню егоїста»! Смачного!
Книга є у відділі абонемента. Фото взяті із інтернету.

 

#читаєморазом #luklibrary #абонемент
3.09.2020 
 Сьогодні в щотижневій рубриці Читаємо разом» пропонуємо вашій увазі книгу «Мистецтво навчати» Тоні Ваґнера й Теда Дінтерсміта. Це – новий погляд на систему освіти, завдяки якій діти зможуть досягти реального успіху в житті.

Вагнер, Т. Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя / Тоні Вагнер, Тед Дінтерсміт ; пер. з англ. Надії Борис. – Київ : Наш формат, 2017. – 312 с. – (Світоглядна література)

Розпочався новий навчальний рік. Діти пішли до школи, до вузів здобувати нові знання. «Мистецтво навчати» показує, який вплив має освіта на наше життя. Наявність диплому університету не є гарантією успіху, а вибір професії ремісничого не завжди провал. Кожного дня люди і обставини життя змінюються, не говорячи вже про роки і століття.
Якщо раніше були потрібні працівники, які б з найменшою кількістю помилок виконували б рутинну роботу якнайшвидше, у нашому сьогоденні це можуть виконати роботи, до того ж вони не втомлюються і їм не потрібно надавати відпустку.
Будь-яку інформацію можна «загуглити», тому зникає потреба заучувати великі обсяги інформації.
Діти швидше вчаться користуватись телефонами і планшетами, чим говорити та ходити. Зникла потреба в освіті минулого. Нам потрібні люди, які вміють представляти себе і комунікувати, мають навички критичного мислення, з великого потоку інформації вибрати головне та правдиве. Автори не тільки наводять приклади з життя інших, а й з свого. Щиро розповідають про навчання, плюси і мінуси різних методів і форм.
Чи ви колись замислювалися, чому так багато дітей добре навчаються в початковій школі, а потім, коли вступають в середню школу, втрачають інтерес?
На це і багато інших освітніх питань ви знайдете відповіді в цій книзі, яка читається на одному диханні. Вона буде дуже корисна для освітян, батьків, а також випускників шкіл. Не пошкодувавши часу на її прочитання, ви зможете змінити своє життя на краще!
Книга є у відділі абонемента. Ви можете взяти її вже сьогодні! Фото взяті з інтернета.