Loading події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Бібліогостини онлайн. Місто Зелена Гура

29 Вересня 13:00 - 14:00

Обласна та міська публічна бібліотека Кипріяна Норвіда в Зеленій Гурі — місцева державна культурна установа Любуського воєводства та міста Зелена Гура, входить до складу наукових бібліотек. Надає доступ до фонду наукових та науково-популярних книг, художньої літератури для дорослих і дітей, журналів польською та німецькою мовами з історії та новітнього часу Середнього Надвор’я та спеціалізованої преси. Має спеціальні колекції, що включають:

 – аналогові диски, компактдиски з фільмами та музикою, «розмовляючі» книги, інформаційні видання на CD-ROM, мікрофільми, ігри для ПК і PS3 та нотні записи;
– книги та інші матеріали, завезені на замовлення читачів з інших бібліотек країни та з-за кордону.

Видає книжки письменників Середнього Надвор’я. Проводить промоційну діяльність, організовуючи виставки, зустрічі з авторами, книжкові промоції та інші читацькі заходи. Здає в оренду приміщення для проведення заходів, конференцій та виставок.

А ще реалізує безліч цікавих освітніх, соціальних літературно-мистецьких проєктів.

Це інформація, яка, передусім, цікавить пересічних відвідувачів бібліотеки. Бібліотекарів же цікавить бібліотека з професійної точки зору. Це і структура, і склад персоналу, і матеріально-технічне забезпечення, і бібліотечний простір. Тож усіх, хто хоче побувати у бібліотеці польського міста Зелена Гура, разом з бібліотекаркою з України Ксенією Палій, яка наразі працює у бібліотеці, пройтися по її поверхах, зазирнути у відділи, отримати відповіді на питання, що виникатимуть, запрошуємо на онлайн гостини.

Деталі

Дата:
29 Вересня
Час:
13:00 - 14:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest