Підтримайте бібліотеку

Дорогі благодійники! Долучайтеся до нашої команди друзів і  партнерів! Будь-яка Ваша підтримка важлива для нас, адже це допомагає нам будувати бібліотеку, яка для кожного стане своєю, найкращою!

Ви можете допомогти  коштами, подарувати книги, меблі та технічне обладнання, стати нашим волонтером чи спікером, підтримати наші проекти.

ПОДАРУВАТИ КНИЖКУ

Можливо, ви маєте  книжки, які вже прочитали? Або ви автор і прагнете, щоб вашу книжку читали? Зробіть нам книжковий подарунок, ми якраз розвиваємо бібліотечну колекцію і хочемо, щоб вона була актуальною, різнобічною, цікавою та корисною для наших користувачів.

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є книжки українських авторів (останніх трьох років видання), довідники,   книжки іноземними мовами, література з мистецтва, якими Ви не користуєтесь, їх може прийняти бібліотека, де вони знайдуть свого вдячного читача

Про Вашу благодійність ми обов’язково розповімо нашим читачам!

Контактна особа для передачі книг:
Раїса КОВАЛЕНКО
+38 (044) 4866441
lubibl@ukr.net

ПОДАРУВАТИ ОБЛАДНАННЯ

Комп’ютери, ноутбуки, проектори, смарт-дошки та комфортні меблі – всі ці атрибути сучасного простору мають бути і в бібліотеці. Так наші користувачі зможуть працювати над проектами, проходити онлайн-курси, проводити та відвідувати освітні заходи.

Контактна особа для передачі обладнання:
Ганна МОРОЗ
+38 (044) 4843366
tenderbibl@gmail.com

ДОПОМОГТИ ГРОШИМА

Ми знаємо, що потрібно нашим користувачам, та вміємо правильно розподіляти кошти. Вся фінансова допомога буде витрачена на закупівлю технічного обладнання, організацію заходів, реалізацію проектів, формування актуальної бібліотечної колекції, проведення ремонтних робіт тощо.

Контактна особа
Ірина СИТЯШЕНКО
+38 (044) 4861980
krbuxls.2011@gmail.com

СТАТИ СПІКЕРОМ/ТРЕНЕРОМ

Ми завжди шукаємо цікавих спікерів, тренерів – експертів з різних сфер діяльності: від цифрової грамотності, графічного дизайну до мовних курсів. Наші спікери – професіонали з великим бажанням ділитися своїми знаннями, досвідом, кейсами з іншими. Щороку ми організовуємо понад 300 заходів, адже прагнемо, аби кожен наш користувач  знайшов  своє захоплення та можливість для навчання впродовж життя.

Тож якщо вам є чого навчити інших – ми чекаємо на вас!

НАШІ ПАРТНЕРИ ТА ДРУЗІ