Нове на полицях

Шановні користувачі!

Пропонуємо вам ознайомитись із новими надходженнями книжок у відділи бібліотеки. Вичерпну інформацію про зміст та склад фонду бібліотеки та фондів публічних бібліотек для дорослих міста Києва ви можете отримати, звернувшись до електронного каталогу бібліотеки.

Про  книжкові новинки, записи на які внесено в електронний каталог за останній місяць, або останній тиждень, ви можете  дізнатися також із електронного каталогу, перейшовши за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

У читальній залі бібліотеки (вул. Тургенєвська, 83-85), у відділах: краєзнавчої літератури та бібліографії (вул. В. Винниченка, 16), мистецтв (вул. Велика Житомирська, 4), літератури іноземними мовами (бул. І. Шамо, 2/7) – на вас чекають нові газети та журнали суспільно-політичної, літературознавчої, галузевої тематики українською, російською, іноземними мовами.

Про репертуар газет та журналів, передплачених  бібліотекою та бібліотеками  міста, ви можете дізнатись, скориставшись пошуком  у  БАЗІ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ

Прийдіть, скористайтеся новою та корисною  для вас інформацією. Будьте в курсі останніх подій громадського та світського життя з усього світу!

Інформаційні списки нових надходжень до центрального книгосховища, що відсутні у фондах інших публічних бібліотек міста

5 книг про секрети життєвого успіху

5 книг з історії українського мистецтва

Надходження за 2021 рік

Надходження за 1, 2 квартал 2020 року

Надходження за ІІ півріччя 2019 року

Надходження за 1, 2 квартал 2019 року

Надходження за 2, 3 квартал 2018 року

Надходження за 1 квартал 2018 року