Internet, PocketBook, Wi-Fi

ЗАЛА МЕДІАРЕСУРСІВ

Зали медіаресурсів бібліотеки створено за фінансової підтримки Посольства США в Україні та Київської міської державної адміністрації з метою надання кожному користувачеві бібліотеки можливості безоплатного доступу до світових інформаційних ресурсів через мережу Інтернет.

Бібліотека надає можливість  працювати у мережі Інтернет online, шукати інформацію в комп’ютерних мережах, отримати фактографічні, аналітичні та тематичні довідки; скористатись послугами електронної пошти (E-mail) та підбіркою якісних сайтів Інтернет.

Для отримання послуг Зали медіаресурсів (основних безоплатних і додаткових платних) потрібно записатися у бібліотеку та отримати реєстраційний номер.

Основні безоплатні послуги Залу медіаресурсів:

Одна година доступу до мережі Інтернет щоденно за попереднім записом. За умови наявності вільних робочих місць – одна година позачергово або додатково. Ознайомтесь із Правилами користування Залом медіаресурсів.

– Рекламні акції та заходи з використанням ресурсів Інтернет, веб-презентації та віртуальні екскурсії.

Навчання інформаційним технологіям

З 2008 року на базі Зали медіаресурсів (вул. Олександра Кониського, 83-85) проводиться навчання різних груп користувачів з основ комп’ютерної грамотності та пошуку інформації в мережі Інтернет за напрямками: «Основи роботи в Інтернет», «Робота з електронною поштою», «Обробка інформації: сканування та друк» і таке інше. Навчання групове.

Якщо Вас зацікавили навчальні курси, слідкуйте за оголошеннями на веб-сайті бібліотеки, телефонуйте за номером 486-03-13 та пишіть нам за адресою weblib@ukr.net.

Комп’ютер із встановленою ліцензійною програмою Adobe PhotoShop і графічний планшет до нього

У залі медіаресурсів є можливість скористатися графічним планшетом Huion H610PRO. Ця модель використовується для малювання, ретушування і створення 3D зображень та придатна як для любителів так і для професіоналів. Планшет працює з різноманітним програмним забезпеченням, включаючи Photoshop.

Зарезервувати робоче місце на 2 години безоплатно можна щодня, крім неділі, за телефоном   486-03-13.

Додаткові платні послуги Зали медіаресурсів:

  • Сканування (оцифровка) документів, що не є об’єктами авторських прав;
  • Роздрук необхідних матеріалів, інформації з мережі Інтернет;
  • Редагування інформації у програмі Word та ін.

Шановні вчителі та викладачі! Зала медіаресурсів пропонує послугу створення презентацій в Power Point та підготовку Web-ліографічних списків на будь-яку тему для цікавого і корисного проведення навчального процесу.

Шановні батьки! Бібліотека пропонує послугу сканування (оцифровки) документів із вашого сімейного архіву: малюнків вашої дитини, фотокарток, інших приватних матеріалів з подальшим записом їх на електронний носій.

Реставрації старих, пожовклих пошкоджених фото з домашніх архівів

Пропонуємо послугу оцифровки та реставрації старих, пожовклих або пошкоджених фото з домашніх архівів. Фото, зроблені на фоні київських вулиць, об’єктів архітектури у різні періоди історії міста, у фотосалонах відомих фотографів Києва (із зазначенням на фото ательє), в цікавих старовинних домашніх інтер’єрах киян, реставруються безоплатно за умови надання згоди на розміщення їх в цифровій бібліотеці «Київ»

Ваші пропозиції приймаються за телефоном: 0(44) 486-03-13 та на електронну адресу weblib@ukr.net

Зала медіаресурсів працює: понеділок – четвер з 10.00 до 18.45, п”ятниця – субота з 10.00 до 17.45, вихідний – неділя.

Послугою доступу до мережі Інтернет ви можете скористатися також і в інших відділах бібліотеки:

  • в читальній залі (вул.Олександра Кониського, 83-85). Режим роботи: понеділок – четвер з 10.00 до 18.45, субота-неділя: з 11.00 до 17.45, п’ятниця – вихідний. Запис по тел.: 486-03-13;
  • у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії (вул. В. Винниченка, 16). Режим роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.45. Субота, неділя: вихідні. Запис по тел.: 486-00-77;
  • у відділі мистецтв (вул. Велика Житомирська, 4). Режим роботи: понеділок – четвер: з 10.00 до 18.45, неділя: з 11.00 до 17.45. П’ятниця, субота – вихідні. Запис по тел.: 278-70-03;
  • у відділі літератури іноземними мовами (бул. І. Шамо, 2/7). Режим роботи: понеділок – четвер: з 10.00 до 18.45, субота-неділя: з 11.00 до 17.45. П’ятниця-вихідний. Запис по тел.: 295-16-09.

PocketBook

Бібліотека пропонує послугу попереднього замовлення на завантаження в електронний пристрій для читання (PocketBook) потрібної вам художньої чи навчальної літератури з сайтів безплатних легальних електронних  бібліотек мережі Інтернет.

Скористатися електронною читанкою ви можете у читальній залі бібліотеки, у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії, у відділі літератури іноземними мовами та у відділ мистецтв, ознайомившись з Правилами.

Пристрій зручний для читання та безпечний для зору.

Надається консультація з користування.

Зустрічайте, PocketBook! Відео

WI-FI

Віднині ви можете скористатися перевагами доступу до мережі Інтернет з використанням технології WiFi. Тих, хто ще не є користувачами наших послуг, гостинно запрошуємо записатися до бібліотеки, де Ви зможете безоплатно працювати з власними гаджетами в Інтернет-центрі, у читальній залі, в холі центрального приміщення бібліотеки, у відділі мистецтв та у відділі літератури іноземними мовами, ознайомившись з Правилами.

Ми створюємо для Вас зручності та економимо Ваш час!