Loading події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Дорога завдовжки в любов. Авторський вечір поета Анатолія Кичинського

19 Жовтня 17:00 - 18:00

За книги поезій “Пролітаючи над листопадом” та “Танець вогню” наш добре відомий сучасник з Херсона Кичинський Анатолій Іванович отримав Шевченківську премію.
На сьогодні у доробку поета близько двох десятків поетичних книг, виданих в Україні (Київ, Сімферополь, Херсон), де широко представлені інтимна і пейзажна лірика, художньо осмислюються місце людини у часі і просторі, духовні цінності життя.

Анатолій Кичинський натхненно працює і як перекладач, наближаючи до українського читача здобутки світового письменства. Йому належать переклади грузинських, угорських, єврейських, білоруських та російських авторів. Зокрема, української версії писаної латиною знаменитої поеми епохи Відродження “Пісня про зубра” білоруса М.Гусовського.

Поет є автором текстів багатьох популярних пісень. Вірші “На відстані сльози”, “Пливе над світом біла наша хата”, “Підковане щастя”, “Сама здогадайся”, “Золота моя жінко…”, “Накинь на плечі плащ”, “Свічка” та інші покладені на музику такими відомими українськими композиторами, як П.Дворський (Київ), О.Грицишин (Кривий Ріг), Ю.Поліщук (Рівне), А.Шейченко (Херсон), М.Бурмака (Київ) та інш.

Відкриваючи для себе Кичинського як поета, читачі мають знати, що він є ще й професійним художником.

Запрошуємо на зустріч!

Деталі

Дата:
19 Жовтня
Час:
17:00 - 18:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest