[bvi]
Завантаження події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

“Мій мозок і свідомий я”

26 Квітня 16:00 - 17:00

Запрошуємо вас на онлайн зустріч з Олегом Кришталем на платформі Zoom! Тема зустрічі: «Мій мозок і свідомий Я» Під час трансляції пан Олег, вчений у галузі біофізики, поділиться своїми думками про життя і книги, звертаючи увагу на наступні аспекти: Якість та тривалість життя Що цікавого у мозку? Олег Кришталь розкриє та пояснить цікаві факти про роботу мозку, його можливості та вплив на наше життя.

Що можна робити, аби покращити якість і тривалість життя? Обговоримо прості та ефективні способи, які допоможуть зберегти здоров’я мозку та підвищити тривалість життя.  Наука та творчість Поєднання науки й творчості – спікер поділиться власним досвідом, як використовуючи наукові знання, досягати нових вершин у творчості.

«Шлях героя» – історія Олега Кришталя. Дізнаємося про цікавий та непересічний шлях письменника, його досягнення та виклики на шляху до успіху. Питання-відповіді Час для вашої участі! Під час трансляції ви зможете поставити будь-які питання, які цікавлять та отримати відповіді від вченого. Приєднуйтеся та реєструйтесь за посиланням, яке ми надішлемо найближчим часом!

Деталі

Дата:
26 Квітня
Час
16:00 - 17:00
Вебсайт
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Олександра Кониського, 83-85
Київ, 04053
+ Карта Google
Телефон
+38 (044) 482-13-34
View Місце Website

Pin It on Pinterest

Перейти до вмісту