Loading події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Розмовний клуб “Пригости мене розмовою – українською мовою!”

27 Вересня 15:00 - 16:00

Українська національна ідея, самобутність, воля і мова – це те, що хочуть стерти з лиця землі та пам’яті російські нападники й терористи. У епоху тотального панування інформаційних технологій кожен може стати жертвою насильницької пропаганди, відповідно до якої мова – не на часі. Але ми абсолютно не погоджуємося з цією маніпулятивною тезою і переконані, що мова – це шлях до самоідентифікації, зв’язок з предками й місток у вільне майбутнє. Більше того, мова може врятувати життя: згадайте “пароль” паляниця, за допомогою якого перевіряли підозрілих осіб.

“Пригости мене розмовою – українською мовою” – саме таку промовисту назву ми обрали для розмовного клубу. Модератором та організатором зустрічей виступить випускниця КНУ ім. Тараса Шевченка, магістр філології Ірина Костюк.

Розмовний клуб організовано для киян, вимушено переміщених осіб й усіх, хто хоче вдосконалити свої знання й навики комунікації. Наша мета: довести, що розмовляти українською зручно, легко і необхідно!

Ми вже провели перші зустрічі з учасниками клубу, познайомилися, обговорили спільну мотивацію володіти українською, працювали з відеоматеріалом.

Наступна зустріч відбудеться 27 вересня о 15:00 в залі громадських ініціатив Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки за адресою: вул. Тургенєвська 83-85.

Ми засвоюватимемо матеріал за такими питаннями: як спілкуватися українською в крамницях, на вулицях, інших публічних місцях; як долучитися до місцевої спільноти завдяки мові. Опрацьований матеріал закріплюватимемо в інтерактивній формі. Від вас очікуємо бажання спілкуватися й щиру усмішку. Від нас обіцяємо затишну атмосферу й теплий чай/ароматну каву!

Для участі у мовному клубі просимо заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/sU9tTfvCWfoQfZo58.

Телефон для довідок: +38 068 139 31 41.

Усі запрошені!

 

Деталі

Дата:
27 Вересня
Час:
15:00 - 16:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest