Loading події

« Всі події

Розмовний клуб “Пригости мене розмовою – українською мовою”

16 Серпня 14:00 - 27 Грудня 14:00

Українська національна ідея, самобутність, воля і мова – це те, що хочуть стерти з лиця землі та пам’яті російські нападники й терористи. У епоху тотального панування інформаційних технологій кожен може стати жертвою насильницької пропаганди, відповідно до якої мова – не на часі. Але ми абсолютно не погоджуємося з цією маніпулятивною тезою і переконані, що мова – це шлях до самоідентифікації, зв’язок з предками й місток у вільне майбутнє. Більше того, мова може врятувати життя: згадайте “пароль” паляниця, за допомогою якого перевіряли підозрілих осіб.

“Пригости мене розмовою – українською мовою” – саме таку промовисту назву ми обрали для розмовного клубу. Модератором та організатором зустрічей виступить випускниця КНУ ім. Тараса Шевченка, магістр філології Ірина Костюк.

Розмовний клуб організовано для киян, вимушено переміщених осіб й усіх, хто хоче вдосконалити свої знання й навики комунікації. Наша мета: довести, що розмовляти українською зручно, легко і необхідно!

Ми пропонуватимемо комунікативний матеріал, живі бесіди в групах, вправи на мовлення в інтерактивній формі. Від вас ми очікуємо бажання спілкуватися й щиру усмішку. Від нас обіцяємо затишну атмосферу й смачне печиво!

Перша зустріч клубу відбудеться 16 серпня о 14:00
за адресою: вул. Тургенєвська 83-85.
Телефон для довідок: +38 068 139 31 41.

Усі запрошені!

 

Деталі

Початок:
16 Серпня 14:00
End:
27 Грудня 14:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest