Loading події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Творча зустріч до Дня Захисників України

13 Жовтня 17:00 - 18:00

Уже сьомий рік на державному рівні відзначається День Захисників і захисниць України. Свято має багату історію, глибокі історично зумовлені традиції. Але широкої популярності воно набрало у 2014 році, після початку російсько-української війни, у зв’язку з відмовою від радянської дати 23 лютого.

Водночас у суспільстві продовжують зберігатися певні стереотипи щодо свята захисників. По-перше, це концепція «чоловічого» свята, незалежно від участі чоловіка в обороні країни. По-друге, багатьох громадян оминули буремні події на Сході. Тому часто стикаємось із нерозумінням того, яку роль відіграли захисники – від кадрових військових до добровольців та волонтерів – у збереженні існування України, у захисті мирного неба над Києвом, Харковом чи Тернополем.

Клішовані патетичні промови «до дати» погано сприймаються людьми. Альтернативою може бути мистецький підхід. 13 жовтня о 17:00 в читальному залі бібліотеки відбудеться творча зустріч із Назаром Розлуцьким – поетом, письменником та істориком, учасником російсько-української війни. Назар є автором книги спогадів «Нотатник мобілізованого», поетичної збірки «Прочани», збірки оповідань «PR для кріпаків».

Ця зустріч – не просто чергова урочистість «на відзначення», а швидше відверта поетична і прозова розмова про важливі речі, які стосуються кожного. Розмова з повагою, гумором та оптимізмом.

Запрошуємо!

Деталі

Дата:
13 Жовтня
Час:
17:00 - 18:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Читальний зал
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest