Loading події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Творча зустріч з Дариною Гнатко

2 Лютого 15:00 - 16:00

Дарина Гнатко (Юлія Іргізова) – сучасна українська письменниця, дипломантка літературного конкурсу «Коронація слова». 2 лютого о 15:00 відбудеться онлайн-зустріч із пані Дариною на сторінці бібліотеки у Facebook.

З автобіографії письменниці: «З дитинства маю любов до книги і до читання. І саме ця любов привела мене до написання книг. Уяву я маю досить розвинену, тож іще за юності подруга радила мені щось написати. Я й писала, відчувала жагу до писання, але писала трішки й ніде не видавалася. Аж потім, за порадою мами, вирішила взяти участь у конкурсі «Коронація слова». Написала два романи – спочатку «Катерина», а потім «Покаяння». Брала участь у конкурсі, особливо не сподіваючись на перемогу. Та сталося так, що жюрі порадило рукописи моїх творів видавництву.

Дуже люблю історію, історичні романи. А історія нашого народу – то така багата нива – такі події відбувалися на нашій землі, що хочеться писати й писати про наш сильний волелюбний народ».

Дарина Гнатко є авторкою книг «Лора. Історія одного божевілля», «Емма. Історія одного падіння», «Радислава. Історія одного кохання», «Притулок семи вітрів», «Восьма жертва», «Гніздо Кажана», «Мазуревичі», «Проклята краса».

Запрошуємо до зустрічі з авторкою у прямому етері!

Деталі

Дата:
2 Лютого
Час:
15:00 - 16:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest