Loading події

« Всі події

Документальний фільм за мотивами книжки Олександра Терещенка “Життя після 16:30”

23 Березня 13:00 - 14:00

15 жовтня 2014 року, захищаючи Донецький аеропорт (ДАП) від проросійських сепаратистів та російських військових, десантник 79-ої аеромобільної бригади Олександр Терещенко з позивним “Льон” врятував від вибуху гранати своїх побратимів ціною обох рук та пошкодженого ока. Завдяки оперативним та злагодженим діям «кіборгів», військової авіації та лікарів Дніпровського військового шпиталю ім. Мечникова чоловіка вдалося врятувати.
16.30 – це час першого накладання джгутів у ДАПі, який став для Терещенка відліком нового життя, сповненого пошуку сил та мотивації до активних дій. Йому вдалося перемогти самого себе, повернутися до повноцінного особистого та громадського життя, навчитися філігранно користуватися біонічним протезом, стати письменником і громадським діячем.
23 березня о 13:00 ми покажемо документальний фільм за мотивами книги Олександра Терещенка “Життя після 16:30” у залі медіаресурсів. До кіноперегляду долучаться сценаристи Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов та продюсер фільму Валерія Борщевська.
Приходьте, зможете поставити питання авторам фільму відразу після перегляду!

Деталі

Дата:
23 Березня
Час:
13:00 - 14:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest