Завантаження події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Зустріч із Оленою Гешко, укладачкою та редакторкою альманахів

22.07.2021 17:00 - 18:00

22 липня о 17:00 у бібліотеці відбудеться зустріч із Оленою Гешко, укладачкою та редакторкою Всеукраїнського літературно-мистецького альманаху “Водограй мрій”, міжнародного літературно-художнього альманаху “Sun City”, багатьох колективних збірок.

“Водограй мій” – україномовна платформа для найкращих зразків сучасної літератури. У ньому читачі можуть познайомитися не тільки з поетичними та прозовими творами різних авторів, а й переглянути чудові витвори декоративно-прикладного мистецтва українських майстринь в різних жанрах.

“Sun City” (“Сонячне місто”) – літературно-мистецька платформа і одночасно міжнародна добровільна організація незалежних літераторів, художників та фотографів. У випусках альманаху можна побачити твори авторів з Азербайджану, Болгарії, Білорусії, Казахстану, Киргизстану, Кабардино-Балкарії, Литви, України, Росії, Придністров’я, Молдови, Таджикистану, Германії, Ізраїлю, Польші.

Альманахи виходять щомісячно.

Запрошуємо вас до знайомства з виданнями та їх упорядницею Оленою Гешко за адресою: Київ, вул. Тургенєвська 83-85, Публічна бібліотека імені Лесі Українки, читальний зал.

Деталі

Дата:
22.07.2021
Час:
17:00 - 18:00
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Читальний зал
вул. Олександра Кониського, 83-85
Київ,
+ Карта Google
Phone
+38(044) 486-03-75

Pin It on Pinterest