Loading події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Онлайн-лекція про міфи довкола депресії

29 Липня 11:00 - 12:00

“Це просто поганий настрій. Це все твої лінощі. Яка депресія? Робота все вилікує!” Часто чули такі фрази від родичів чи друзів? Так, про депресію існує купа досліджень і статей. Інформацію про “лихоманку ХХІ століття транслюють телеканали ледь не щоранку. Може здатися, що ця тема розкрита повністю і кожен з нас сам може дати лекцію про боротьбу з депресію. Чому ж тоді люди цю недугу списують на “просто поганий настрій”, складний характер та зміну погоди? І чому психологи всього світу так активно заговорили про депресивний стан? У цьому розмаїтті інформації нам допоможе розібратися Злата Біневич – психолог, коуч та керівниця PRO Trainings agency. 29 липня об 11:00 за цією темою розпочнеться пряма трансляція зі сторінки Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки у Фейсбуці.

Депресію часто ігнорують та не діагностують лікарі, а самі пацієнти не поспішають звертатися по допомогу. Лише двоє з п’яти людей, що страждають на депресію, залежності чи тривожність, шукають лікарської допомоги.

За статистикою, депресія трапляється майже в кожної шостої людини на планеті у певний період її життя. Водночас рівень поінформованості та психологічної освіченості в нашій країні є справді низьким. Міфи, забобони та різного роду “народні пояснення” цієї поширеної хвороби продовжують існувати у свідомості українців. Ми вважаємо за необхідне розглянути ці аспекти із фахівцем.

Долучайтеся до перегляду психологічної онлайн-лекції. Для Вас це буде корисно, адже Ви можете ставити питання Златі Біневич у коментарях під відео та отримувати швидку відповідь.

Деталі

Дата:
29 Липня
Час:
11:00 - 12:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Pin It on Pinterest