Loading події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Онлайн-презентація книг Олександри Шутко

16 Червня 18:00 - 19:00

«Роксолана. Союз з Ягеллонами» – новий роман Олександри Шутко, герої якого – реальні історичні особи, що живуть і діють на тлі реальних історичних подій періоду найвищої могутності Османської імперії.

Кожен читач знайде у цій книзі щось своє: для когось роман відкриє таємниці біографії великої і величної українки Роксолани, постать якої овіяна загадками і легендами; для когось книга стане екскурсом в історію Османської імперії та її правителів; когось роман захопить атмосферою східної екзотики та пригод.

Роман-трилогія «Хатідже Турхан» розповідає про іншу українку-султану, яка стала відомою нам завдяки архівним пошукам і літературному таланту Олександри Шутко. Матеріали для своїх книг письменниця знаходила не лише в українських, а й в турецьких, польських, російських , західноєвропейських і навіть американських архівних документах.

Олександра Шутко – кандидатка  мистецтвознавства, журналістка, письменниця і перекладачка, дослідниця, авторка великого (з огляду на її молодий вік) наукового й літературного доробку, який окрім вищезгаданих видань включає такі книги: «Роксолана: міфи та реалії» (книга перевидавалася, була перекладена турецькою мовою і видана у Стамбулі); «Листи Роксолани: любов та дипломатія»; біографічний нарис для дітей «Роксолана»; подарункове видання «Роксолана: життєпис»; «Жіночий султанат: влада та кохання»; «Гарем османських султанів. Доба «жіночого султанату»».Творчість письменниці отримує багато схвальних відгуків, її часто запрошують на телебачення. Нещодавно на телеканалі 1+1 був представлений проєкт Акіма Галімова «Таємниці великих українців», до якого входить серія про Роксолану за участю дослідниці. Інтерв’ю з Олександрою Шутко, статті про її творчість публікують не лише українські, а й зарубіжні ЗМІ.

Трансляція онлайн-презентації книг Олександри Шутко відбуватиметься на фейсбук-сторінці бібліотеки: https://www.facebook.com/LUkLibrary

 

Деталі

Дата:
16 Червня
Час:
18:00 - 19:00

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest