Loading події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Постмодерна стилістика роману Умберто Еко “Ім’я рози”

17 Січня 11:00 - 12:00

Запрошуємо поціновувачів якісної літератури долучитися до перегляду онлайн-лекції, яка відбудеться 17 січня об 11:00. У прямому етері проблематику й цінність роману Умберто Еко «Ім’я рози» розкриє письменник і мистецтвознавець Анатолій Горовий. Подію модеруватиме Ірина Костюк.

В основу роману «Ім’я рози» фактично покладена історія розслідування ни­зки злочинів, що сталися в листопаді 1327 р. в одному з італійських монастирів. Дія роману триває сім днів, уподовж яких у монастирі сталися шість загадкових вбивств. Завдання розслідування злочинів покладено на колишнього інквізито­ра, а радше філософа й інтелектуала, францисканського монаха Вільгельма Бескервільського, якого супроводжує його юний учень Адсон. Від імені Адсона й ве­деться розповідь. Сюжет роману цілком може сприйматися як детективний, але сам автор ставиться до «кримінальної забарвленості» свого твору з певною іро­нією. Імена головних героїв неминуче повинні викликати у читача асоціації з де­тективними героями А. К. Дойля – Шерлоком Холмсом, який, як відомо, викри­вав усі таємниці.

Один з ключових образів роману – образ бібліотеки-лабіринту. Він може символізувати складнощі пізнання істини. Ще модерністи стверджували, що світ – це книга, створена Богом. У «книзі книг» – Біблії – закодовані закономірності нашого буття. Бібліотека, а ширше – книги, знання, – стали в романі центром конфлікту двох світоглядних позицій, які уособлюють Хорхе і Вільгельм.

Запрошуємо Вас до перегляду прямого етеру!

Деталі

Дата:
17 Січня
Час:
11:00 - 12:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest