Loading події

« Всі події

  • Ця подія пройшла

Презентація книги Людмили Шепелевої «До біса старість»

24 Вересня 11:00 - 12:00

Ми запрошуємо Вас відвідати захід наживо, на якому психолог Людмила Шепелева презентуватиме свою книгу «До біса старість. 30 реальних способів зберегти молодість і здоров’я». Про що ж ця книга і чому Вам потрібно відвідати презентацію?

Людмила Шепелева народилася на Запоріжжі, працювала 15 років учителем української мови та літератури, 10 років психологом. Потім бізнес-тренером, директором по роботі з персоналом у великій компанії. Людмила зізнається, що мала пристойну кар’єру і впорядковане життя. За її словами, «всередині пробивалося відчуття, що це не моє, це тимчасово, ось трохи – і я дозволю собі жити, як хочу. Я розуміла, що найважливіші справи відкладаю, а час плине, можливості тануть. Я раптом усвідомила, що вже багато чого із задуманого не станеться, а для справжньої мрії ніколи не вистачить часу і місця в житті, коли я витрачу його на очікування. До речі, нас таких мільйони».

Останнім часом стала модною тенденція заперечення старості, начебто її не існує. Ми боїмося стати непотрібними, забутими. Боїмося, що багато наших мрій так і не здійсняться. Боїмося старечих хвороб, недоумства, зморшок, імпотенції. Всі ми так чи інакше цього боїмося. Але з іншого боку, авторку хвилювало питання: скільки можна постійно чогось боятися?

У книзі багато історій конкретних людей. Клариса довела, що відсутність шкідливих звичок дозволяє у 87 виглядати на 20 років молодше. Підглядаючи за позитивно налаштованим Генрі, авторка зрозуміла, що так можна зменшити тривогу, повірити в себе, у свої здібності. Олена допомогла Людмилі Шепелевій змінити звички в харчуванні: виявилося, що обмеження калорій з віком лише на користь. Стефані кожен божий день проходить 3000 кроків. І перешкодити їй не можуть ні бридкий бостонський сніг, ні вітер Атлантики. Зустрічаючись з новими дуже дорослими друзями на курсах англійської, у басейні чи в подорожах, спостерігаючи їхні захоплення музикою, літературною творчістю або театром, письменниця переконалася – вони розквітають, зовсім не помічаючи, що солідний вік дихає їм у потилицю. Ці люди знають: поки рухаються – вони живуть.

Тож ми чекаємо на Вас 24 вересня об 11:00 в залі медіаресурсів за адресою: вул. Тургенєвська 83-85. Вхід вільний!

 

 

 

 

 

 

 

Деталі

Дата:
24 Вересня
Час:
11:00 - 12:00
Website:
https://www.facebook.com/LUkLibrary

Організатор

Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ

Місце проведення

Публічна бібліотека імені Лесі Українки
вул. Тургенєвська, 83-85
Київ,
+ Google Map

Pin It on Pinterest