7 червня у бібліотеці відбулася лекція з елементами майстер-класу «Таємничі китайські ієрогліфи».
Ведучий майстер-класу Євгеній Верес – справжній знавець китайської грамоти – розкрив таємниці китайської писемності та допоміг побачити зв’язок китайських ієрогліфів з реальністю, дав можливість усім присутнім пофантазувати і відгадувати значення найпоширеніших знаків.
Зокрема, на заході було розглянуто позитивну та мудру фразу “Істина-доброта-терпіння”. Це головний принцип методу самовдосконалення Фалуньгун (Фалунь Дафа), дуже популярного у Китаї до 1999 року. Правителі компарії розв’язали репресії щодо практикуючих Фалуньгун по всьому Китаю, які, на жаль, не зупинено й сьогодні. У відповідь на репресії китайські громадяни, які практикують Фалуньгун, мирно стверджують на нашій планеті ці загальнолюдські моральні цінності – Істина, Доброта, Терпіння.
Фотозйомку цікавих миттєвостей заходу на волонтерських засадах забезпечив професійний фотограф Вадим Шамдан, фотожурналіст родом з Донецької області, який віднедавна мешкає у Києві, бо був змушений залишити рідну домівку.
Директор бібліотеки Ольга Романюк подарувала пану Євгенові чудовий альбом Василя Чебаника «Графіка української мови». Адже наша країна теж має чим пишатися – милозвучною мовою, яка може мати і прекрасну неповторну абетку!
Запис прямого етеру можна подивитися тут: