Правила користування бібліотекою у період карантину

Шановні користувачі! 

На засіданні Державної комісії ТЕБ та НС від 28.10.2021 року прийнято рішення встановити з 00 год. 00 хв. 1 листопада 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території міста Києва.

За ухваленими урядом України зміни до постанови № 1236, які набули чинності з 20 вересня, бібліотекою прийнято рішення з 1 листопада продовжити обслуговування користувачів та проводити заходи з дотриманням маскового режиму та фізичної дистанції ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ У ВСІХ УЧАСНИКІВ (ВІДВІДУВАЧІВ), ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ МАСОВИХ ЗАХОДІВ, що перебувають у відкритому публічному просторі бібліотеки, “ЗЕЛЕНОГО” COVID-СЕРТИФІКАТУ.

Відвідувачі бібліотеки підтверджують наявність “зеленого” сертифікату вахтеру на вході бібліотеки. Бібліотека гарантує наявність “зеленого” COVID-сертифікату в працівників бібліотеки, які безпосередньо надають бібліотечні послуги відвідувачам бібліотеки.

Виходячи із поточної ситуації з кількістю персоналу бібліотеки, задіяного на обслуговуванні користувачів безпосередньо у приміщенні бібліотеки, які мають «зелені» COVID-сертифікати, бібліотека, до покращання ситуації, з 1 листопада вносить зміни в режим роботи:

читальний зал та абонемент (вул. Тургенєвська, 83-85) відкрито щоденно з 11.00 до 19.00 (відвідування – за обов’язкової наявності “зеленого” COVID-сертифікату); вихідні – п’ятниця та субота.
Залу медіа ресурсів (вул. Тургенєвська, 83-85) відкрито щоденно з 11.00 до 19.00 (відвідування – за обов’язкової наявності “зеленого” COVID-сертифікату); вихідні – субота та неділя.
Відділ обслуговування на вул. В. Винниченка працює щоденно для замовлень послуг та ресурсів з 10.00 до 18.00 (бібліотечні матеріали видаються через вікно видачі за попереднім замовленням по тел: 044 4860077); вихідні неділя та понеділок.
Відділи обслуговування на бул. І. Шамо 2/7 , відкрито щоденно з 11.00 до 19.00 (відвідування – за обов’язкової наявності “зеленого” COVID-сертифікату); вихідні – п’ятниця та неділя
та вул. Велика Житомирська, 4 відкрито щоденно з 11.00 до 19.00 (відвідування – за обов’язкової наявності “зеленого” COVID-сертифікату); вихідні – п’ятниця та субота.

Кількість осіб, що може одночасно перебувати в одному приміщенні бібліотеки, регулюється черговим бібліотекарем;
– відвідувачі, що мають гострі ознаки захворювань верхніх дихальних шляхів (лихоманка, нежить, кашель, чхання, ускладнене дихання), у приміщення бібліотеки не допускаються.
– відвідувачі повинні дотримуватися дистанції один з одним та з бібліотекарем (1,5-2 м.), а також етикету при кашлі та чханні;
– користувачі бібліотеки мають уникати прямого та близького контакту при передачі предметів (книг, документів). Предмети залишати на столі та/або полицях);
– час перебування користувача у бібліотеці не обмежується за умови відсутності інших бажаючих скористатися стаціонарним робочим місцем. У випадку виникнення черги – час користування читальною залою може бути обмежено 1 годиною щоденно; користувачів в інтернет-центрах – 30 хвилинами щоденно;
– не дозволяється користуватися інтернетом зі стаціонарних комп’ютерів для розваг та ігор;
– користувачі WI-FI з власних гаджетів можуть працювати у виділених місцях в зоні Лобі бібліотеки (1 годину щоденно);
– до роботи з технічними засобами допускаються користувачі лише у власних масках та одноразових рукавичках, які можна отримати у чергового бібліотекаря.

Користувачі, які не мають “зеленого” COVID-сертифікату, можуть скористатися послугами бібліотеки дистанційно та отримати книжки через вікно видачі за попереднім замовленням через канали зв’язку:
068 3844660; 0958640374 – абонемент; 044 4860149 – міжбібліотечний абонемент (вул. Тургенєвська, 83-85);
044 2787003 – відділ літератури з питань мистецтв (вул. Велика Житомирська, 4);
044 4860077 – відділ краєзнавчої літератури (вул. В. Винниченка, 16);
044 2951609 – відділ літератури іноземними мовами (бул. І. Шамо 2/7),
На е-mail бібліотеки: lubibl@ukr.net ;
Повідомленням на сторінці бібліотеки у мережі Facebook https://www.facebook.com/LUkLibrary

Правила і умови обслуговування та графік роботи відділів обслуговування бібліотеки можуть змінюватися щоденно, залежно від поточної ситуації та постанов.

З повагою, адміністрація бібліотеки