Анна Павліченко. Боротьба, закарбована в слові

23 серпня у залі медіа відбулася презентація серії книг Анни Павліченко “Боротьба, закарбована в слові”.

Письменниця поділилася історією написання та видання текстів, а також розповіла про свої перші книги, які такою були представлені на заході:
  • роман «Пазли життя. Квантова заплутаність». Книга висвітлює актуальні теми: національна свідомість та боротьба українців, злочини росіян, факти депортації дітей, в тому числі маловідомі інциденти, а також катування українських військових в полоні;
  • збірка віршів «Очі» – драматична та лірична поезія. Основою сюжету є події війни, ідея перемоги, незламність, боротьба за справедливість. Збірка доповнена ілюстраціями авторки. Книга має посвяту воїну добровольцю який перебуває в полоні;
  • історична п’єса «На каву з Айнштайном». Основою сюжету є відкриття маловідомих фактів дискредитації українців та народу перед західним світом, описуються механізми знищення України, які росія вживала ще 100 років тому.
  • – збірник короткої прози «Тінь війни». Це 20 творів про нові виклики під час повномасштабного вторгнення РФ. Основою сюжету всіх творів є маловідомі герої України, або прототипи їх персонажів, які залишаються в тіні, не зважаючи на свій вклад у перемогу, культуру та життя України.
Під час презентації були представлені фото Катерини Чорноморець (одеського фотографа), які увійшли до книги “Тіні війни”.

У 2013 році під час Революції Гідності Анна Павліченко була волонтером-медиком. Під впливом подій почала писати вірші та прозу. На початку війни продовжила волонтерство, організовувала навчання для військових – курси з допомоги пораненим, в тому числі в зоні АТО. Пережиті події нотувала в щоденниках, почала малювати.
З метою популяризації української книги авторка робить переклади власним коштом, а також презентує свої проєкти закордоном, долучається до книжкових подій, дарує книги бібліотекам України, Європи, Японії, Канади.

Під час заходу авторка Анна Павліченко декламувала вірші зі збірки “Очі”, а модераторка Ірина Бондаренко прочитала новелу “Щасливчик” із книги “Тіні війни”

Наприкінці презентації кожен мав можливість отримати подарунки – символи боротьби, адже цю подію ми присвятили Дню Незалежності України.

Фонд бібліотеки поповнився книгами Pavlichenko Anna. Ми дякуємо пані Анні за дарунок та зичимо добробуту у всіх творчих та життєвих справах!