Земля та війна в Україні. Вебінар

За період дії воєнного стану законодавство, яке регулює земельні відносини, змінювалося неодноразово. Деякі введені на початку дії воєнного стану обмеження законодавець уже встиг послабити, а для певних зумовлених або видозмінених війною правовідносин – передбачив нове регулювання. 29 червня  у прямому етері ми розглянули основні із чинних та потенційних законодавчих змін у цій сфері з юристкою Правобережного центру безоплатної правової допомоги м. Києва Антоніною Загурою та юристкою Краматорського центру безоплатної правової допомоги Світланою Олійник.

Усі країни світу погодилися з тим, що від успішної посівної кампанії в Україні залежить світова продовольча безпека. Про це навіть зазначив у своєму виступі Генеральний директор Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.

Економіка повинна працювати, а для цього необхідні нововведення, аби в умовах російської агресії ми могли отримувати максимальний результат та гарантію найсприятливіших умов від держави. І сільське господарство не є виключенням.

З огляду на це, Україна приймає низку нових правил у земельних відносинах. 9 червня в Україні набрав чинності закон № 2247-IX, який змінює правила регулювання земельних відносин на час воєнного стану. Більше інформації про нововведення ви можете дізнатися у відеозаписі.