Відкриття виставки “Мальовнича Німеччина”

Любителів фотомистецтва запрошуємо на авторську виставку німецького фотохудожника, керівника фотостудії Siemen в м. Ерланген Отмара Візенеггера.

Фотовиставка присвячена Дню Німецької єдності та експонується автором на благодійній основі.

Відкриття виставки відбулося 11 жовтня у залі медіа.

Мистець Отмар Візенеггер народився у березні 1960 року в Австрії. Почав займатися фотографією в період отримання технічної освіти в навчальному закладі у передмісті Відня. У 1981 році переїхав до Німеччини в Ерланген.

З 2015 року почав експериментувати з кольором фотографій та формами об’єктів: “Я приділяю увагу яскравості кольору та незвичним формам. Мені подобаються денатуровані та яскраві кольори, найулюбленішими є блакитний та зелений”.

За допомогою кольорів фотограф робить різноманітні акценти та впливає на уяву та відчуття глядача, відкриває йому нове та незвичне у повсякденному.

Отмар відвідав 35 країн світу, фотографуючи людей, тварин та пейзажі.

Його улюблена пора доби для створення пейзажів – ранок або вечірній час: “Мені подобається фотографувати міста в різних країнах світу, будь то Рим, Париж, Відень, але німецькі міста мають особливий колорит та самобутність. Фотовиставкою я прагнув показати українському глядачу строгість та чуттєвість, спокій та величність німецьких міст”.

На фотовиставці представлено 9 світлин, обраних відповідно до наукової праці Йоганна Вольфганга фон Гете, присвяченої кольорам.

Великий Гете першим зайнявся теорією кольору та у 1810 році опублікував свою працю «Вчення про колір» — результат декількох десятиліть наполегливої праці.

Біля кожної роботи представлено цитату з наукової праці “Вчення про колір” українською та німецькою мовами.

Ідея та організаційний супровід виставки – від друку полотен, пересилки їх у бібліотеку і до перекладу текстів – забезпечила неймовірна Вікторія Бабич-Вепрєва, журналістка, дипломантка Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова”.

Дизайн виставки від Ярослава Вепрєва.

Виставка “Мальовнича Німеччина” експонується до 25 жовтня. Вхід вільний.