Скороход Олександр

Олександр Анатолійович Скороход – відомий український сценарист, письменник. Народився в Києві.

Свою задумку написати роман Олександр виношував чимало років. Та остаточне рішення прийшло під час широкомасштабного вторгнення Росії в Україну (24 лютого 2022 року), коли письменник, мешканець північній околиці столиці, де починається траса на потрощений ворогом Ірпінь, допомагав разом зі своїми друзями тим, хто залишився, не зміг виїхати, зокрема людям з найбільш незахищених верств населення – літнім, інвалідам, хворим. Те, що він бачив своїми очима, те, в чому брав безпосередню участь, те, що зрозумів і відчув – стало відправною точкою для написання роману. В його книзі, як у житті, людина сама робить свій вибір, сама обирає шлях і зрештою здобуває перемогу над темними силами.

В подальших планах автора – робота над завершенням кіносценарію повнометраж­ного художнього фільму за мотивами роману, а також продовження пригод героїв у «Нареченій-2».

Запрошуємо переглянути презентацію книги. Знайти її ви можете у електронному каталозі бібліотеки. Бажаємо приємного перегляду і захопливого чтива.