Василь Крас

17 квітня 2025 року у бібліотеці відбулася презентація ще однієї книги Василя Краса «Потреба під Конотопом».

Василь Крас, відомий український письменник, лауреат премій «ДніпроБукфест 2019», ім. В. К. Малика та «Коронація слова», автор історичних романів, представив свою нову книгу, основний сюжет якої присвячений знаковій для української історії Конотопській битві 1659 року.

Автор поділився з аудиторією своїм творчим шляхом, розкрив деякі аспекти роботи над книгами, розповів про своїх персонажів – як реальних історичних осіб, так і вигаданих героїв, які допомагають глибше відчути дух епохи та драматизм подій.

Шанувальники історико-пригодницького жанру та творчості Василя Краса мали чудову нагоду особисто поспілкуватися з автором та дізнатися більше про його нову роботу, поставити Василю Красу запитання, на які він охоче та розгорнуто відповідав.

Дякуємо всім, хто завітав на презентацію! Дякуємо автору за переданий у дарунок бібліотеці примірник своєї нової книги з автографом!

Переглянути відеофрагменти презентації можна за посиланням.