“Василь Стефаник: емоції в новелах”. Книжкова виставка

Проза Василя Стефаника – оголений нерв української літератури. Він писав настільки гранично і лаконічно, що за кожною короткою фразою відчувається колосальна психологічна напруга.

З нагоди ювілею письменника працівники читальної зали підготували виставку «Василь Стефаник: емоції в новелах», що пропонує поглянути на його творчість через спектр людських переживань. Ми оминули сухі біографічні довідки, щоб зосередитися на головному – емоціях, які Стефаник майстерно переніс на папір.

У «Камінному хресті», «Катрусі» чи «Синій книжечці» автор передає межові стани: відчай еміграції, трагедію самотності та незламний зв’язок із корінням. Ці тексти – б’ють влучно і залишають по собі довге відлуння.

Запрошуємо Вас до Лесиної бібліотеки ознайомитись з виставкою та обрати щось для себе з доробку великого майстра психологічної новели.