Юлія Миколааївна Бережко-Камінська (народилася 1982 у селі Чорнобаївка, Білозерського р-ну, Херсонської області) — українська письменниця і журналіст, член Національної спілки письменників України та Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України». Головний редактор газети «Ірпінський вісник».
Свій знаменитий родовід Юлія простежила до сьомого коліна. Юля навчалася в Чорнобаївській санаторній школі-інтернаті, потім у Херсонському ліцеї імені О. Мішукова при Херсонському державному університеті. Паралельно закінчила музичну школу по класу фортепіано і скрипки. Ще з дитинства почала писати вірші, перемагала у багатьох конкурсах і точно знала, чим хоче займатися в житті, але саме поезія стала її життєвим кредо.
Юлія вивчала журналістику в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, у 2012 році закінчила там аспірантуру при Інституті журналістики.
Авторка 4 книг поезій («Є задля чого нам жити», «Контрасти», «Між видихом і вдихом», «Так хочеться жити»), більше 350 публікацій у періодиці.
Друкувалася у журналах і газетах: «Дніпро», «Україна», «Золота пектораль», «Жінка», «Крила», «Одноклассник», «Летопись Причорноморья», «Отражение», «Медиа Експерт», «Алые паруса», «Пульсар Приірпіння», «Літературна Україна», «Літератра і життя», «Киевские ведомости», «Комсомольская правда», «Литературный Крым», «Україна молода», «Персонал плюс», «Ворзельські вісті», «Родовая газета» та інших;
В альманахах і книжках: «Письменники Херсонщини — дітям», «Святий Володимир», «Поэтическая палитра», «Крила», «Королі Ліри», «Парус надежды», «Первоцвіт», «Чиста криниця», «Степ», «Молода Муза», «Каштановый дом», «Літературна лоція Херсонщини 17-21 стт.», «Вишиванка», «Мозаїка слова», «Лицарі слова», «Московский альманах Союза писателей России» (2010) та інших.
Поезію перекладено російською мовою (М. Ширяєв, В. Артюх, С. Овчаренко, О. Морозов, Є. Більченко та інші) та болгарську (антологія сучасної української поезії, куди увійшли переклади, видана в Македонії, 2012).
У співавторстві з композитором Ігорем Покладом написаний «Гімн Ворзеля» та «Ворзельський вальс», а також більше 30 текстів покладено на музику різними авторами.
Один із заходів з участю Юлії Бережко-Камінської відбувся у бібліотеці 9 грудня 2020 року.