Балабко Олександр

Олександр Васильович Балабко – український публіцист, прозаїк, поет-пісняр, журналіст.

Автор низки публіцистичних статей із проблем культури, духовності, українського державотворення й історії. Здійснив подорожі до багатьох країн і досі  продовжує подорожувати від Далекого Сходу до Мадрида. Тематика його публікацій – український слід за кордоном, видатні українці, які прославили Батьківщину у світах.

14 вересня 2023 року у залі медіаресурсів Публічної бібліотеки імені Лесі Українки відбулася презентація книги Олександра Балабка «Кімоно для Баттерфляй. Із життя Соломії Крушельницької» видавничого дому «Букрек».

«Кімоно для Баттерфляй» є визначною книгою для автора, адже закінчує десятикнижжя біографічних розвідок. Окрім Соломії Крушельницької, Олександр Васильович досліджував життя та творчість  Миколи Гоголя, Михайла Коцюбинського, Володимира Винниченка, Сержа Лифаря, Олександра Вертинського та ін.

Наприкінці зустрічі кожна з десяти районних бібліотек міста Києва отримала від Олександра Васильовича примірник у подарунок, а також календар за новоюліанським літочисленням, виданий ПЦУ на 16 місяців – від вересня цього року і на весь наступний рік. 

Публічна бібліотека імені Лесі Українки не стала винятком – маємо примірники з авторським автографом.

Запрошуємо переглянути запис презентації книги Олександра Балабко «Кімоно для Баттерфляй». Знайти й ознайомитися з наявністю цієї та інших книг та публікацій автора можна в електронному каталозі бібліотеки.