Архів виховання з любов’ю

13.12.2021

Так багато людей у сучасному світі вважають себе сором’язливими. Виховати дитину, щоби вона виросла успішною і впевненою людиною, а також вирішити багато проблем, так чи інакше пов’язаних із сором’язливістю, допоможе книга, яку сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю».

Зімбардо, Ф., Редл Ш. Сором’язлива дитина : як подолати дитячу сором’язливість і попередити її розвиток : [пер. з англ.] / Філіп Зімбардо, Ширлі Редл. – Київ : Сварог, 2020. – 308 с.

Напевно, останнє, про що думають люди, які очікують народження дитини, – це те, чи буде вона боязкою і сором’язливою. Зазвичай нас хвилює тільки здоров’я новонародженого. Концентруючи всю свою увагу на розвитку моторно-рухових і мовних навичок дитини та її освіті, ми забуваємо про її соціальне й емоційне зростання. Зазвичай ми помічаємо, що з дитиною не все гаразд, занадто пізно, коли вона вже залякана цілим світом. Подолання сором’язливості багато в чому залежить від нас самих. Дотримуючись низьких стандартів і керуючись забобонами, а також соромливо зберігаючи мовчання, ми тільки зміцнюємо й увіковічуємо сором’язливість. І навпаки, допомагаючи власним дітям в боротьбі проти боязкості та соромливості, ми повинні подавати їм власний приклад. Ми повинні створити довкола атмосферу поваги до унікальної особистості кожної конкретної людини – вона допоможе нашим дітям полюбити себе й оточуючих людей.

Автори хочуть допомогти батькам дітей від дошкільного до студентського віку уникнути всіх тих жертв і втрат, які тягнуть за собою боязкість і сором’язливість.  Як допомогти своїй дитині стати більш товариською, навчити її контактувати з людьми, йти на певний ризик, простіше ставитися до втрат і невдач, а також позбутися від заниженої самооцінки, – про все це ви дізнаєтеся, коли прочитаєте цю книгу.

Книгу щойно отримали у відділі абонемента.
Фото взяті з мережі Інтернет.

29.11.2021

Розмовляти з дитиною про мистецтво не так просто. А химерний вигляд багатьох творів ХХ століття, здавалося б, лише ускладнює справу. Як розповідати юному слухачеві про те, чого самі не завжди розуміємо? Допоможе в цьому книга французької письменниці та мистецтвознавиці Франсуази Барб-Ґалль, яку пропонує сьогодні відділ абонемента у рубриці «Виховання з любов’ю».

Барб- Ґалль, Ф. Як розмовляти з дітьми про мистецтво XX століття : від модернізму до сучасного мистецтва / Франсуаза Барб-Галль ; пер. з фр. Софії Рябчук. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 171 с. : іл.

Авторка пропонує ознайомитися з творчістю сучасних художників і по-справжньому зрозуміти й полюбити мистецтво, яке може здаватися найскладнішим для розуміння. Для цього вона радить забути про всі упередження та ярлики, відкинути непевність – і показує, як довіритися художникам, як перейнятися кожним твором, вчить дивитися, бачити і… просто насолоджуватися.

Ця книга стане справжнім відкриттям для усіх людей, не тільки дітей, а й дорослих будь-якого віку, у яких немає спеціальної освіти мистецтвознавства. Але основна аудиторія книги – це діти від 5 до 13 років. Черговий бестселер написаний легко і цікаво, простою та зрозумілою мовою, якою, як стверджує Франсуаза Барб-Ґалль, промовляє мистецтво ХХ століття, безпосередньо відображаючи звичайне, повсякденне життя.

В книзі також є біографії провідних митців ХХ століття та низка ресурсів, що допоможуть ще глибше зануритися в дану тематику. Якісна поліграфія та професійний підхід до перекладу робить це видання цікавим і своєрідним провідником між дитиною та творами мистецтва.

Книга є в бібліотеці, чекаємо на вас!
Фото взяті з мережі Інтернет.

15.11.2021

Діти за своєю природою – дослідники з нездоланним потягом до пізнання. Вони намагаються зрозуміти світ, вивчають його візуально, на дотик, смак і нюх. Дитячу допитливість, жагу нових знань, прагнення спостерігати можна стимулювати за допомогою дослідів, які батьки зможуть провести вдома разом із дітьми. Відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю» пропонує сьогодні вашій увазі книгу «Цікаві домашні досліди» Лариси Пужайчереди.

Пужайчереда, Л. М. Цікаві домашні досліди / Лариса Пужайчереда, Вікторія Карнаушенко. – Харків : Основа, 2021. – 79 с. : іл.

Авторка пропонує  «рецепти» дослідів, складники до яких можна знайти вдома або в учнівському пеналі. Книга містить 37 різноманітних дослідів, цікавих та безпечних, за допомогою яких можна стимулювати дитячу допитливість та жагу нових вражень. Кожний дослід описано за певною структурою: про що йдеться; перелік складників, які потрібні для його проведення; покроковий алгоритм у малюнках з коментарями і коротке пояснення процесів, які відбуваються під час досліду. Безпечні домашні досліди можуть стати чудовою родинною розвагою як для дітей 4-10 років, так і для їхніх батьків.

Захоплююча книга для веселого дозвілля допоможе «розвантажити» канікулярні будні та вихідні. Запрошуємо пліч-о-пліч зі своїми дітьми долучитися до відкриття таємниці навколишнього світу! Спілкуйтеся, досліджуйте, пізнавайте!

Книгу щойно отримали у відділі абонемента.
Фото взяті з мережі Інтернет.

01.11.2021

Книга Світлани Єфременкової, яку сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю», є справжнім довідником для батьків, який підказує, як виховувати дитину, щоб вона росла позитивною людиною і вміла без перешкод справлятися з проблемами.

Єфременкова, С. С. 20 важливих навичок, які допоможуть підготувати дитину до життя : [долаємо труднощі, вміємо говорити «ні», виражаємо емоції] / Світлана Єфременкова. – Харків : Видавнича група «Основа», 2019. – 96 с. : іл., портр.

Неймовірно корисна книжечка створена для того, щоб навчити дитину насолоджуватись життям і виховувати всі необхідні для цього навички не тільки в дитини, але і в батьків. Адже батьки завжди будуть першим і головним прикладом, який бачить дитина. Кожна глава книги допомагає виховати в малечі конкретну навичку, яка стане у пригоді для створення не просто успішного, а натхненного, радісного і щасливого життя. Вона про те, що потрібно робити, щоб дитина зростала, маючи перед очима приклад щасливих людей (батьків), а також як саме працювати для цього з дитиною. Враховуючи рекомендації книги, ми зможемо навчити дитину самостійно приймати рішення, допоможемо сформувати впевненість у собі, яка знадобиться для успішної кар’єри і допоможе стати лідером у житті. Невеличкий за розміром практичний порадник буде корисним як для батьків, так і для дітей.

Книга є у відділі абонемента і чекає на вас!
Фото взяті з мережі Інтернет.

25.10.2021

Виховати підлітка непросто. Кожна дитина в сім’ї переживає етап дорослішання по-своєму. Батькам здається, що їхній син або дочка стали зовсім не такими, якими були раніше. Зникає тепло в стосунках із дітьми, з ними стає складно порозумітися. Саме для таких випадків, коли мами і тата не розуміють, що їм робити, відділ абонемента рекомендує ознайомитись з книгою Анни Гресь «Як пригорнути кактус?» в рубриці «Виховання з любов’ю».

Гресь, А. Як пригорнути кактус? : книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків / Анна Гресь. – Харків : Основа, 2018. – 201 с.

Автор подає безліч життєвих ситуацій, які можуть трапитися з будь-якою дитиною: погані звички, протести, брехня тощо. Кожна ситуація подана у вигляді невеличкої історії, та після неї є кілька варіантів вирішення питання – від найгіршого рішення до найкращого. Ця книга не тільки про важких підлітків, а й про батьків. Про те, як спілкуватись зі своєю дитиною, як краще її зрозуміти та як допомогти (при цьому не тиснучи та не гіперопікаючи). Дбайливі батьки навчаться розуміти причини поведінки свого підлітка, не приймати скороспішних рішень, вживати правильні слова, а головне – бачити у своїй дитині хороше, навіть якщо зараз воно приховане занадто глибоко. Ви зможете знайти відповіді на більшість запитань, які вас турбують.

Книга є у відділі абонемента. Тож приходьте! Чекаємо на вас!
Фото взяті з мережі Інтернет.

18.10.2021

Усі ми хочемо бути хорошими батьками і приймати правильні рішення. Але хіба можливо знати, що обрано саме те? Книга, яку сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю», допоможе знайти в океані суперечливої інформації рішення, яке влаштує не лише вашу дитину й вас, а всю сім’ю.

Остер, Е. Шпаргалка для батьків : науковий підхід до виховання – від народження до садка : перевірено на наукових засадах та на власному досвіді / Емілі Остер ; [пер. з англ. Н. Валевської]. – Київ : Yakaboo Publishing, 2019. – 384 с. : портр.

Авторка книги Емілі Остер – кваліфікована економіст і мама двох дітей – знає секрет, як залишатись щасливими та спокійними батьками у період від народження дитини до того часу, коли вона піде до школи. Остер виявляє, що загальноприйняті знання про батьківство та догляд за дітьми не завжди є правильними. Авторка перевіряє та розвінчує міфи про грудне вигодовування, напрацювання режиму сну, перші слова, привчання до горщика та багато інших. Вона також дає поради батькам про те, як повернутись з декрету до роботи, як підійти до дисципліни трирічної дитини, як поєднувати батьківство й романтичні взаємини водночас. Озброєні даними і структурою прийняття рішень, ви зможете обирати те, що підходить для вашої сім’ї. Люди, задоволені своїми рішеннями, отримують від батьківства більше радощів і менше стресу. Книга, яку подарував відділу абонемента Український інститут книги, завжди може надати батькам допомогу й підтримку.

Тож чекаємо на вас у бібліотеці!
Фото взяті з з мережі Інтернет.

11.10.2021

Кому з батьків, що мають дорослих дітей, не відомі труднощі у вихованні підлітка? Чим особливий підлітковий вік та як упоратися з кризовими періодами цього періоду – ви дізнаєтесь із книги, яку сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю».

Чепмен, Ґ. П’ять мов любови у підлітків / Гері Чепмен ; [пер. з англ. А. Маслюха]. – Львів : Свічадо, 2006. – 310 с.

Ґері Чепмен – відомий американський психолог і консультант з питань подружжя та сім’ї – допоможе батькам налагодити продуктивний діалог з дитиною-підлітком, зрозуміти його внутрішній світ та, що важливо, навчитися розмовляти мовою любові, яка є ключем до серця вашої дитини. Автор книги вважає, що наріжним каменем у стосунках між батьками та дітьми-підлітками є любов. Ґ. Чепмен сподівається, що його книга сприятиме подоланню непорозумінь і допоможе батькам ефективніше зосередитися на тому, як краще відповідати на емоційну потребу підлітка в любові. Від цього залежить поведінка підлітка, адже здебільшого «наїжаченість» і схильність до конфронтації бере початок з відсутності батьківської довіри й любові. Для більшості батьків основна проблема полягає не у відсутності щирості, а радше у невмінні ефективно виявляти любов на емоційному рівні. Книга адресована батькам, учителям, педагогам та всім, хто працює з молоддю.

Книга є у відділі абонемента.
Фото взяті з мережі Інтернет.

04.10.2021

Сучасні діти із самого раннього віку залучені до віртуальних комунікацій і вже не уявляють собі світ без інтернету, де вони знаходять можливості для одержання нових знань і спілкування.

При вільному доступі до інформації юна й неосвічена людина не здатна самостійно розпізнати, наскільки матеріали для нього чи неї корисні або шкідливі. Як допомогти підлітку стати грамотним користувачем інформаційно-комунікаційних технологій та ефективно взаємодіяти з навколишнім інформаційним простором, ви дізнаєтеся з книги, яку сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю».

Максименко Д.С. Здоров’я дитини в сучасному інформаційному середовищі: практична психологія / Д.С. Максименко. – Київ: Центр учбової літератури, 2018. –  224 с.

Автор у своїй праці висвітлює проблему здоров’я і безпеки сучасних дітей та підлітків при взаємодії з джерелами масової інформації (телебаченням, журналами, інтернет-ресурсами, комп’ютерними іграми тощо). Книга буде корисна як фахівцям (педагогам, психологам, соціологам), так і батькам, які прагнуть допомогти дошкільнятам і школярам залишитися здоровими й незалежними від небажаних впливів цифрового світу та медіапростору. Тут розглянуті форми і прийоми медіаосвіти дітей молодшого, середнього і старшого шкільного віку, які щорічно поповнюються новими цікавими знахідками завдяки творчому підходу вихователів і вчителів, а також активності батьківської громадськості. Книга адресована також студентам педагогічних коледжів і вузів як доповнення з дисциплін професійного циклу для проходження педагогічної практики.

Бажаємо усім знайти взаєморозуміння з дітьми в турботі про їхнє здоров’я й інформаційну безпеку!

Книга є у відділі абонемента.
Фото взяті з мережі Інтернет.

27.09.2021

Ми живемо в революційні часи. Щоби вижити й досягнути успіху, мусимо по-іншому сприймати власні можливості та якнайкраще їх використовувати. А шлях до цього – через радикальні зміни наших інституцій, особливо освітніх. Уявити освіту майбутнього, яка здатна допомогти дітям та молоді розкрити свої таланти й покликання, Вам допоможе книга, яку сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю».

Робінсон, К. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту / Кен Робінсон і Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – 2-ге вид. Львів : Літопис, 2018. –255 с. : портр.

Книга Кена Робінсона «Школа майбутнього…» – одна з наймодерніших книг із сучасної педагогіки, адже її автор є заслуженим педагогом у Сполучених Штатах Америки та має репутацію генератора ідей. Автор пропонує концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття. Робінсон наголошує на таких поняттях, як креативність, експериментальність, комунікабельність, співпраця з іншими людьми. Головним мотиватором Кен Робінсон вважає бажання молодої людини досліджувати щось нове.

У цій книжці Ви знайдете безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні. «Школа майбутнього» знадобиться вчителям та батькам і підкаже їм, як розпізнати справжнє покликання своїх дітей. Вона буде корисна чиновникам-освітянам і політикам, які матимуть добру нагоду переосмислити істинну природу й мету освіти. Відомо, що питання освіти торкається всіх нас. Саме тому ця книжка про нові підходи до освіти у ХХІ столітті важлива для кожного.

Книга є у відділі абонемента.
Фото взяті з мережі Інтернет.

20.09.2021 

Розпочався новий навчальний рік. Дітям після тривалих канікул непросто повернутися до шкільного ритму. Дізнатися, як мотивувати дитину знову думати про навчання, як розвинути й заохотити дитячий інтерес до нових знань, ви зможете із книги, яку сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю».

Накамуро, Макіко Як зробити, щоб дитина вчилася із задоволенням? Японські відповіді на нерозв’язані питання : [пер. з яп.] / Макіко Накамуро. – Київ : Сварог, 2020. – 104 с.

Виявляється, і японські батьки стурбовані питанням, як стимулювати бажання дитини вчитися. І вони чують від дітей це вічне «не хочу» і «навіщо мені це треба?». Поки у всьому світі сперечаються про сучасну школу, доцент університету Кейо Макіко Накамуро опублікувала дослідження, яке отримало настільки широкий резонанс, що неодноразово було представлене на японському телебаченні з оцінкою «Книга, яку обов’язково повинен мати на своєму столі кожен японець». Батьки мають можливість тут отримати відповіді на всі запитання, які їх турбують.
Чи можна заохочувати дітей за допомогою винагороди? Чи потрібно хвалити дітей? Чи завдають шкоди дітям комп’ютерні ігри? Авторка розглядає ці питання глибоко, уважно та професійно.

Книга є у відділі абонемента.
Фото взяті з мережі Інтернет.

16.08.2021

Як навчити дитину розпоряджатися грошима, економити й заощаджувати? Коли починати говорити з малюком про гроші? За яку роботу можна платити? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете у книзі, з якою сьогодні пропонує ознайомитись відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю».

Остапів, Л. Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей / Любомир Остапів. – Київ : Yakaboo Publishing, 2020. – 220 с. : іл., портр.

Неймовірну книгу для батьків, що прагнуть виховувати фінансово грамотних дітей, написав український фінансист Любомир Остапів. Автор доступною мовою розповідає, коли ж краще починати розмовляти з дітьми про гроші. Зрозуміло та легко описує, як забезпечити дітям фінансову опору. Розказує, як привчати дітей до грошей і правильно ними користуватися з віку від 4 років і аж до 25. Щоби виховати фінансово грамотну дитину, в першу чергу варто показувати все на власному прикладі. Книга містить безліч історій із життя та багато ігрових вправ. Приємним бонусом є наліпки для малюків та їхніх грошових конвертиків. Книга має багато практичних порад щодо того, куди інвестувати гроші та як забезпечити фінансову підтримку дитині для навчання, починаючи з дня її народження. Тут є цікаві приклади родин, де дітей навчили самостійно відкладати та заробляти кошти.

Рекомендуємо до прочитання цю чудову та цінну книгу, яку подарував нашій бібліотеці Український інститут книги.

У ній ви знайдете багато корисної інформації для себе. Упевнені, що вона допоможе виховати фінансово освічених дітей.

Книги є у відділі абонемента.
Фото взяті з мережі Інтернет.

09.08.2021

Бути батьками – чудове відчуття, адже діти – це наше продовження і наша майбутня опора! І як важливо виховати їх правильно, щоби згодом ми пишалися ними й не залишитися на старості без «склянки води». Книги, які сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю», дають цілісне уявлення про такий непростий процес виховання.

Ландрет, Л. Е. Правильне виховання характеру дітей / Лінда Елсбрук Ландрет ; [пер. з англ. В. Степанова]. – [Київ] : ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія», 2017. – 221 с.

Максименко, Д. С. Виховуємо дитину : практична психологія / Д.С. Максименко. – Київ : Центр учбової літератури, 2018. – 112 с.

Автор книги Лінда Ландрет, спираючись на досвід і результати досліджень, пропонує системний план виховання цілісного та шляхетного характеру дітей як основу їхнього майбутнього успішного життя. Якими стануть ваші діти, коли виростуть? Чи будуть вони щасливими? Чи стануть вони порядними та відповідальними людьми, на яких можна покластись? Чи житимуть у них надія і віра? Чи зможуть вони створити і зберегти дружню родину? Всі батьки, яких хвилює доля їхніх дітей, знайдуть у цій книзі відповіді на свої питання.

Завдання книги Д. Максименко – допомогти батькам створити для дітей всі умови для гармонійного інтелектуального, емоційного й особистісного  розвитку. Перші три частини книги розповідають про те, як дитина вчиться бути самостійною, оволодіває власною поведінкою, як відбувається розвиток мотивації до навчання та пізнавальної потреби тощо. Вирішення цих завдань дасть змогу дитині розвиватися цілісно, досягти психічної рівноваги, допоможе досягти успіхів в інтелектуальному та особистісному розвитку. В четвертій частині подається невеликий екскурс в історію з описом та порівнянням різних педагогічних систем.

Книги є у відділі абонемента.
Фото взяті з мережі Інтернет.

14.06.2021

Світ дитинства неосяжний. Є в ньому куточки, де вередування та брехня – спосіб привернути увагу та своєрідний заклик про допомогу.  Що робити, якщо ваша дитина вередує, як зберегти її довіру і заохотити до правдивості, ви дізнаєтесь з книг, які сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю».

Екман, П. Чому діти брешуть. Як батьки можуть заохотити дітей бути чесними / Пол Екман ; [пер. з англ. Ю. Гордієнка]. – [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. – 263 с.

Корнєєва, О. М. Дитячі вередування. Що це таке та як з ними боротися / О.М. Корнєєва. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, [2015]. – 168 с. ( Зрозумій свою дитину)

Книга американського психолога Пола Екмана дає своїм читачам можливість психологічного розвитку. Що несе в собі маленька брехня і брехня про щось глобальне? Де починати переживати, а де все віднести до простого формування дорослої особистості? Автор буквально по поличкам розкладає причини ситуації, переживання та думки її учасників, а також можливі варіанти вирішення конфлікту. Дізнатись, як навчити сина та доньку не брехати й стати для них гарним прикладом у цьому, ви зможете, коли прочитаєте цю роботу.

Олена Корнєєва, кандидат психологічних наук, розглядає в своїй книзі проблему вередування дітей. Маленькі плаксії, вимагачі й маніпулятори –  їхні проблеми зараз так легко розв’язати. Їхні вимоги не виходять за межі побаченого на прилавку чи в руках сусідської дитини. А як приємно час від часу, згадуючи себе у дитячі роки, балувати малюків, потураючи їхнім невинним забаганкам! Але дитячі вередування не такі вже й безвинні. За ними інколи криються надмірні амбіції, а крики й істерики можуть перерости в жорстокість та агресивність, непоступливий характер і в результаті – в понівечену долю. Відвернути та подолати дитячі вередування вам допоможе знайомство з цією книгою.

Книги є у відділі абонемента.
Фото взяті з інтернету.

24.05.2021

У наш час цифрові технології проникли в усі куточки нашого життя. І нібито це й добре, але надмірне захоплення різноманітними гаджетами призводить до проблем зі здоров’ям та поведінкою, психічним та фізичним розвитком дитини. Які є переваги користування новітніми технологіями,  як навчити дитину правильно це робити, не зашкодивши її здоров’ю і розвитку, глибше проникнути в явища інтроверсії і екстраверсії вам допоможуть книги, які пропонує  сьогодні відділ абонемента в рубриці «Виховання  з любов’ю».

Кілбі, Е. Розблоковане батьківство. Як виростити здорових і щасливих дітей в епоху нформаційних технологій / Елізабет Кілбі ; [пер. з англ. Р. Ладохіної]. – [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2019]. – 248 с.

Лейні, М. Моя дитина – інтроверт : як виявити приховані таланти і підготувати до життя в суспільстві : [пер. з англ.] / Марті Лейні. – Київ : Сварог, 2020. – 352 с.

Авторка першої книги розповідає про те, як виховувати дітей в епоху інтернету. Аналізуючи вплив користування на дітей та його роль для спілкування сучасної дитини в соціумі, Елізабет Кілбі аналізує роль власного гаджета в житті дитини, а також підказує, як правильно регламентувати дитині час користування інтернетом. Також авторка розповідає про інтернет-ризики, безпеку та про проблеми дітей із фізичним розвитком, спричинені тривалим перебуванням в інтернеті, а також залежності від соціальних мереж.

Книга експерта з інтроверсії Марті Лейні написана для чуйних батьків, у яких росте дитина-інтроверт. Вона допоможе їм краще зрозуміти свою дитину. Батькам не варто думати, що з дитиною-інтровертом «щось не так» тільки тому, що вона сором’язлива і мовчазна. Прочитавши цю книгу, ви допоможете дитині розкритися, замість того, щоб постійно переконувати її в необхідності «бути, як усі». Книга містить корисні поради, які допоможуть розвинути здібності дитини та досягти успіху в світі екстравертів.

Книги є  у відділі абонемента, приходьте!
Фото взяті з інтернету.

17.05.2021

Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою.
Оскар Уайльд

Усі батьки бачать в своїх дітях надію – на ліпше життя, на майбутнє, сподівання, що вони можуть змінити світ на краще.  Ми всі хочемо виростити дітей щасливими, сильними та успішними. Це бажання об’єднує людей з різних країн і культур. Як навчити дітей використовувати свої таланти, ви дізнаєтесь, коли ознайомитесь з книгами, які сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю».

Войчицькі, Е. Як виховати над успішних людей. Прості уроки – феноменальний результат / Естер Войчицькі ; пер. з англ. Т. Семигіної. – Київ : Bookchef : [Форс Україна], 2019. – 320 с.

Єфременкова, С. С. Я зможу виховати щасливу дитину : [чарівні казки для читання дітям: поради дбайливим батькам] / Світлана Єфременкова. – Харків : Видавнича група «Основа», 2018. – 96 с. : портр.

Журналістка та авторка першої книги Естер Войчицькі винайшла інгредієнти чарівного рецепту виховання щасливих та надуспішних особистостей. Це – Довіра, Повага, Незалежність, Співпраця і Доброта. Просто? Так. Дієво? Надзвичайно. Але чи завжди ми цього дотримуємось… Є над чим поміркувати. Книга заснована на життєвому досвіді авторки, доповнена коментарями її доньок, дуже цікава, щира й надихаюча. Буде корисною для батьківства, вчительства та взагалі для всіх, хто, за словами авторки, «відповідає за розум і серця молоді».

Книга Світлани Єфременкової, авторки другої книги, містить безліч корисних порад батькам, які піклуються про всебічний розвиток своєї дитини, та чарівні казки для читання дітям. Майже половина цієї книги написана про виховання щасливої дитини, а решта – про виховання щасливих себе. Адже приклад того, як стати і бути щасливою людиною – це найкраще, що ви можете дати своїм дітям!

Книги вже зараз можна взяти у відділі абонемента.
Фото взяті з інтернету.

26.04.2021

Неможливо бути ідеальною мамою,
але є мільйон способів бути хорошою.
Джилл Черчіль

Всі ми хочемо бути хорошими мамами і лагідними дружинами, але це не завжди виходить. Без істерик у вихованні не обходиться, але якщо мама вміє з ними справлятися, то це набагато легше переживається. Потрібно навчитись виплескувати свої негативні емоції, не шкодячи своїй сім’ї, навчитись піднімати собі настрій та знайти час для себе. Якщо у матері відновлений ресурс спокою, то і сім’ї буде місце і час. І коли мама задоволена, то і час з родиною пройде веселіше та продуктивніше. Навчитись поводитися обережно з негативними емоціями, адекватно реагувати на прояв будь-яких емоцій дитини, відпочивати та відновлювати свої ресурси вам допоможуть книги професійного психолога Анни Бикової з серії про «ліниву маму».

Бикова, А. Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою» / Анна Бикова ; пер. з рос. Н. Шайноги ; [ іл. О. Суворової ]. – Київ: Форс Україна, 2017. – 264 с. : іл.

Бикова, А. Секрети спокою «лінивої мами» / Анна Бикова ; [ пер. з рос. О. Пущінської ]. – Київ: Book Chef : [ Форс Україна ], 2018. – 283 с. : іл., портр. – (Лінива мама. Мама в гармонії з собою)

Весело, з життєвими історіями, жартами і ілюстраціями авторка ділиться своїм досвідом практикуючого психолога і мами. Анна Бикова наголошує на тому, що не буває поганих емоцій, що вони всі важливі і необхідні для людини, навіть ті, які ми звикли називати негативними. А також нагадує, що дитина має право на прояв будь-яких емоцій, головне дорослому навчитись нормально, адекватно на них реагувати. Завдання книг – не позбавити нас від «поганих» емоцій, а навчитись поводитися з ними обережно, не руйнуючи себе і всіх навколо. Книги спонукають до праці над собою і будуть корисні не лише для мам, але й для тат.

Замовляйте бестселери А. Бикової вже зараз на абонементі та приходьте до бібліотеки!
Фото взяті з інтернету.

19.04.2021

В книгах, які сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю», ви знайдете безліч корисних практичних порад стосовно розв’язання проблем, з якими батькам доводиться стикатися щодня; а також матеріали про те, як бути батьком і отримувати від цього задоволення.

   Головін, В. Як бути класним татом. Історії та досвід відомих батьків / Влад Головін . – Брайт Букс, 2019. – 279 с. : іл., портр.

   Райшер, Е. Супербатьки : 75 успішних стратегій виховання / Еріка Райшер ; [пер. з англ. Т. Заволоко]. – [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2020]. – 208 с. : портр.

Книга Влада Головіна про те, як бути класним татом, як вміти насолоджуватися часом зі своїми дітьми і при цьому залишатися успішним чоловіком і бізнесменом. Книга містить історії про те, як відбувається спілкування між татом і дітьми. У кожного індивідуальний стиль спілкування і виховання, але всіх їх об’єднує залученість і захопленість становленням їх дітей. Коли в житті дітей досить якісно присутні і тато, і мама, тоді вони стають гармонійними і збалансованими особистостями. Оригінальні і цікаві розповіді і думки успішних людей, у яких є діти, читаються на одному диханні, захоплюють з першої сторінки та надихають!

Книжка «Супербатьки» Еріки Райшер, відомої американської психологині та доктора наук, стане для вас настільним посібником з виховання, побудованим на дотриманні 75 досить простих, однак по-справжньому ефективних правил. У кожній з 75 стратегій є теорія, приклади конкретних ситуацій і поради щодо застосування цих стратегій. Дуже зручно, що читач може вибрати ті стратегії, які вважає більш важливими або необхідними в даний момент, і почати читання з них. Книга написана дуже простою мовою, тобто вона буде доступна усім батькам, які прагнуть налагодити стосунки зі своїми дітьми.

Дякуючи Українському Інституту книги ці роботи є на абонементі.
Фото взяті з інтернету.

12.04.2021

Усі батьки хочуть,
щоб їхні діти здійснили те, що не вдалося їм самим.
Йоганн Вольфґанґ ҐЕТЕ

Виховання дитини – справжнє мистецтво. У цій нелегкій справі батькам доводиться знаходити розумні рішення, вимикати емоції, застосовувати краплю фантазії, а інколи – перетворюватися на дитину. Все це – аби досягти розуміння і гармонії у стосунках із дітьми. Але не завжди легко впоратися із різноманітними ситуаціями самостійно.

Бути готовими до труднощів, складних ситуацій, знати відповіді на важливі питання вам допоможуть книги, які сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю».

Дмітрієва, В. Це ж дитина! Поради з адекватного виховання / Вікторія Дмітрієва ; пер. з  рос. В. Басанець. – Київ : [Форс Украина], 2019. – 352 с. : іл. – (Book Chef)      

Дюмонтей-Кремер, К. Між «можна» та «не можна». Як встановити межі для дитини : [пер. з фр.] / Катрін Дюмонтей-Кремер. – Київ : Сварог, 2020. – 100 с.

Москаленко, Г.Т. Як виховувати дитину до дитячого садка : практична психологія / Г.Т. Москаленко. – Київ : Центр учбової літератури, 2020. – 100 с.

Книга Вікторії Дмитрієвої «Це ж дитина…» розрахована в першу чергу на батьків, але вона стане у нагоді і майбутнім вихователям, няням, дитячим психологам.  Автор висвітлює великий проміжок розвитку дитини – починаючи від самого раннього віку і закінчуючи підлітковим. В книзі 37 розділів, що охоплюють разноманітні сфери, серед яких: сон, режим дня, їжа, перебіг хвороб, страхи, розвиток дитини до трьох років, криза трьох років, садки, гуртки, розвиток талантів, школа, тема появи другої дитини, розмови про секс тощо. У кожному розділі є приклади з реального життя різних сімей, завдяки яким стає легше орієнтуватися у вихованні. В цілому дуже багато проблем і питань охоплюється в книзі, тому її можна використовувати як енциклопедію. Посібник з яскравою, стильною обкладинкою та доступною мовою містить конкретні рішення для тих, в кого обмаль часу на роздуми.

Книга французького дитячого психолога Катрін Дюмонтей-Кремер стане незамінним посібником для батьків дітей від року до семи.
Всі батьки обожнюють своїх дітей і готові виконати майже всі їхні бажання. І частенько нам насилу вдається знайти правильний баланс між цими вічними проханнями та нашими поняттями про дозволене. В результаті – суперечки, сльози, осудливі погляди перехожих і неприємне відчуття незручності і відчаю. Автор вважає, що з самого раннього віку необхідно встановити для малюка межі дозволеного. Дотримання цих кордонів закладе міцну основу особистості дитини. Рекомендації автора допоможуть зберегти сили і нерви, а також дозволять дитині з найменшим стресом впоратися з усіма складнощами дорослішання і адаптації до світу дорослих.

Книга Г. Москаленко «Як виховувати дитину до дитячого садка» містить короткі і дуже корисні поради по «вирощуванню» малюків від 0 до 3 років. В ній ви знайдете відповіді на багато питань: від «чим годувати» і «робити щеплення» до «як розвивати інтелект» і «який дитячий садок обрати».

Немає батьків, які не хочуть виростити дитину здоровою, розумною, розвиненою, успішною і щасливою. Поради та рекомендації із запропонованих нами книг допоможуть вашим дітям стати більш відповідальнішими, розвинути стійкість характеру і вміння з повагою ставитись до всіх і всього. Ці якості дуже знадобляться їм у дорослому житті.

Замовити ці книги вже зараз.
Фото взяті з інтернету.

29.03.2021

Дитина найбільше потребує вашої любові якраз тоді,
коли вона менше всього її заслуговує.
Ерма Бомбек.

Сьогодні в рубриці «Виховання з любов’ю» відділ абонемента пропонує вашій увазі книги про дитячий егоцентризм та про незгоди у взаєминах між батьками та дітьми.

Як знайти з дитиною спільну мову та розв’язати конфліктні ситуації, зберегти терпіння та віднайти розуміння й мир у сім’ї – про все це ви зможете дізнатися,  коли ознайомитесь з рекомендованими книгами, які подарував нашій бібліотеці Український інститут книги.

Макріді, Е. Я! Я! Я! Як перевиховати егоїстичну дитину (або її батьків) / Емі Макріді; пер. з англ. Валерії Глінки. – Київ : Наш формат, 2018. – 324 с.

Петрановська, Л.В. Якщо з дитиною складно / Людмила Петрановська ; [пер. з рос. Олени Рибки]. – Харків : Віват, 2020. – 160 с. : іл. – (Актуальна тема)

Що робити, якщо дитина по-хорошому не розуміє? Як чинити, коли ігноруються прохання навести лад, помити посуд, зробити уроки? Як виправити ситуацію, якщо дитина не поважає думку батьків, лінується і росте егоїстом?

Конкретні поради у вирішенні цих питань ви знайдете в книзі Емі Макріді, яка пропонує тридцять п’ять правил і прийомів, що зможуть зупинити епідемію егоцентризму. Авторка назвала ці правила «Ліки від егоцентризму». І один з найважливіших прийомів з усіх тридцяти п’яти – це «Час для розуму, тіла і душі». Цей прийом передбачає задоволення головної емоційної потреби дітей – потреби у визнанні. Емі Макріді дає поради щодо правильного підходу до виховання дітей.

Ця книга для тих батьків, які готові працювати над собою та змінюватися, щоб показати дітям приклад. Коли ви подолаєте епідемію егоцентризму в себе вдома, то у ваших дітей буде свобода досягнути успіху і процвітання. Коли ви позбавите їх егоцентричних ілюзій, то дасте їм змогу отримати найліпше, що може запропонувати життя, – шанс стати найкращими.

Людмила Петрановська, експертка у сфері виховання та  авторка другої книги, розглядає одвічні проблеми батьків і дітей.

Насправді діти дуже різні. І батьки різні. А ще різне відношення людей до різних ситуацій. Що для одних – жах, для інших – нормальний прояв особливостей дітей. Тому перед батьками полягає завдання не змінювати базові якості дитини, її природні особливості, а підкоригувати вияви цих особливостей так, щоб було менше проблем для самої дитини та її оточення. І авторка пропонує конкретний перелік дій, як це зробити. Окрім цього, психологиня наголошує на м’яких способах взаємодії з дитиною. Ні – побиттю, емоційному шантажу та залякуванню. Немає сенсу розповідати, що «так не можна», коли малюк вас не слухає. Допоможіть йому опанувати себе. Насправді «складна поведінка» – це примітивні технології отримання бажаного. І це дуже енерговитратна поведінка для дитини. Якщо вже її організм пішов на цей крайній захід, то якась її потреба не задоволена. Завдання батьків – виявити, яка саме, та задовольнити її. Необхідно шукати першоджерело поведінки, а не миритись із наслідками.

Ця книга буде корисна батькам, у яких є маленькі дітки, а так само тим людям, які тільки збираються створювати сім’ю і хочуть дізнатися якомога більше про правильне виховання дитини.

Приходьте до бібліотеки та замовляйте ці книги вже зараз. Допоможемо нашім дітям стати відповідальнішими, розвинути стійкість характеру і вміння з повагою ставитись до всіх і всього. Ці якості дуже знадобляться їм у дорослому житті.

Фото взяті з інтернету.

15.03.2021

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки,
музики, малюнка, фантазії, творчості.
Василь Сухомлинський

Ми відчуваємо емоції протягом усього нашого усвідомленого і неусвідомленого життя. Розпочинається все ще в утробі матері, багато в чому під впливом її емоційного стану, хоча й не лише. Емоції просочують наші думки, впливаючи на ухвалення рішень, визначення життєвих цінностей, на взаємодію з оточенням, на ставлення до самих себе, на здатність будувати близькі стосунки,  на успіхи в навчанні й роботі, на поведінку. Без емоційного відгуку не відбувається жодного епізоду в нашому житті.

Книги, які пропонує  сьогодні відділ абонемента в рубриці «Виховання  з любов’ю», допоможуть батькам краще зрозуміти свою дитину, навчити її контролювати свою емоційну поведінку та бути упевненим у собі.

Гресь, А. Дівчата та хлопці. Виховувати по-різному? / Анна Гресь. – Харків : Основа, 2019. – 173 с. : іл. – (Перший тренінг)

Гресь, А. Розвиток емоційного інтелекту : 3–4 роки / Анна Гресь ; [іл. Н. Лук’янової]. – Харків : [Основа], 2018. – 81 с. : іл. – (Перший тренінг)

 Малихіна, М. С. Дитина у світі емоцій / Марія Малихіна. – Харків : Основа, 2019. –156 с. : портр.

Ми починаємо навчати свою малечу з народження. Читати, писати, лічити… А як щодо вміння дружити, фантазувати, нічого не боятися і вірити у свої сили? Адже ці вміння такі ж важливі, як читання і письмо. І в житті без них ніяк не обійтися. Коли дитині виповнюється 3-4 роки, батькам час замислитися, як допомогти малюку бути упевненому у собі, адекватно ставитися до своїх здібностей і рис вдачі. За допомогою книги Анни Гресь «Розвиток емоційного інтелекту» дорослі зможуть не лише краще пізнати свого малюка, а й допомогти йому подолати свої страхи, розвинути уяву, творчість.

До цікавих завдань, складених з урахуванням особливостей віку малят, наведені місткі і зрозумілі коментарі для батьків та вихователів.

Дві інших книги, які ми вам сьогодні рекомендуємо, дуже корисні наставникам, батькам, бабусям-дідусям та близькому оточенню малечі. Ви будете досить часто звертатися до них на кожному новому етапі зростання дитини  в разі вкрай необхідної конкретної поради або допомоги у вихованні.

Зміст книг надасть  вам інформацію, яка допоможе краще пізнати своїх дітей й застосувати до них правильні підходи та методи навчання. Хлопчики та дівчата в ранньому дитинстві на перший погляд схожі одне на одного, але насправді спільного не так і багато. Чи потрібно змалку нав’язувати поширені в суспільстві стереотипи щодо статі?

На всі питання, що виникнуть у вас в процесі виховання дитини, ви зможете знайти відповіді в рекомендованих книгах проекту «4Mamas»,  створеного саме для батьків, які бажають допомогти своїм дітям бути щасливими незалежно від віку та статі.

Книги вже зараз можна замовити у відділі абонемента.
Фото взяті з інтернету.

01.03.2021

Гра – це величезне світле вікно,
через яке в духовний світ дитини вливається цілющий потік
уявлень, понять про навколишнє.
В. О. Сухомлинський

Гра – це місце зародження особистості, в ній відбувається психологічне народження власного «я». Гра – це виявлення її ідей, намірів, сподівань, переваг, бажань і прагнень. Гра дає дітям можливість висловлювати себе, незважаючи на брак слів і знань. Завдяки тому, що гра оголює інтереси, бажання і цілі дитини, вона сприяє розвитку життєздатної і самостійної особистості. Гра виводить дитину з залежності від дорослих і розкриває бажання дерзати, робити відкриття або осягати свої переживання. Саме в грі проявляється дух, який лежить в основі розвитку, і знаходить вираз енергія життя.

Сьогодні в рубриці «Виховання з любов’ю» відділ абонемента пропонує до вашої уваги книги, в яких ідеться про велике значення гри для дошкільнят.  Гра – це природний двигун розвитку. Дітям легше сприйняти та запам`ятати інформацію у вигляді гри, тому що це цікаво, весело та не викликає нудьги.

Капро, Х. Найщасливіший малюк на дитячому майданчику. Як виховати дитину від року до чотирьох років доброзичливим, терплячим і слухняним : [пер. з англ.] / Харві Капро. – Київ : Сварог, 2020. – 232 с.

Макнамара, Д. Спокій, гра, розвиток. Як дорослі ростять маленьких дітей, а маленькі діти виховують дорослих : [пер. з англ.] / Дебора Макнамара. – Київ : Сварог, 2020. – 328 с.

Максименко, Д.С. Різнокольорове дитинство : ігротерапія, казкотерапія, ізотерапія, музикотерапія : практична психологія / Д.С. Максименко. – Київ : Центр учбової літератури, 2018. – 192 с.

Унікальна методика, запропонована в книзі Харві Капро, допоможе батькам виховати в дитині такі якості, як доброзичливість і терплячість; навчити її бути хорошим другом і слухачем; розвинути в ній впевненість у своїх силах і здорову самоповагу; виростити її щасливою людиною.

Друга  книга «Спокій, гра, розвиток» Дебори Макнамари теж розповідає про виховання  дітей  дошкільного віку. Це – повноцінний посібник для батьків про те, як зрозуміти суть внутрішнього світу дітей. У цій книзі ви не знайдете порад, методик, готових формулювань і рекомендацій, зате в ній ви знайдете стратегії, що допомагають батькам визначити свій власний шлях завдяки осягненню суті. Книга про те, як піклуватися про маленьких дітей, приймаючи їх такими, якими вони є – егоцентричними, імпульсивними, нечутливими, чарівними, цікавими, повними радості. Автор пояснює, яким чином розвиток стає головною відповіддю на незрілість. У книзі розглядається, наскільки гра критична для дитячого розвитку, яким чином емоції виявляються його двигуном.

Система корекційно-розвиваючих занять, яка запропонована автором третьої книги Д. Максименка, спрямована на розвиток гармонійної особистості дитини. У книзі представлена велика кількість ігор, вправ та методів, таких як казкотерапія, ігротерапія, музикотерапія та ізотерапія, які використовують у корекційно-розвиваючій роботі з дітьми. Вони спрямовані на розвиток емоційної сфери, уміння виражати свої почуття, словесно-логічного мислення, на усунення страхів, тривожності, невпевненості в собі, на зняття психоемоційної напруги, на розвиток фантазії та уяви, на створення атмосфери довіри та взаєморозуміння тощо. Книга змістовна, подана інформація сприймається легко. Завдання прості, тому їх можуть використовувати не лише практичні психологи, але й вихователі, вчителі та батьки.

Ці три книги об’єднує ідея, що провідною діяльністю у дошкільному та молодшому шкільному віці є гра. Найбільше на складність будови мозку впливає кількість  годин, проведених у грі. Коли діти грають, їхній мозок формується за рахунок взаємодій з навколишнім середовищем. Коли маленькі діти грають, вони діють методом проб і помилок і формують нові зв’язки між об’єктами. Навички критичного мислення, комунікації, мови, самовираження і пізнання розвиваються за допомогою гри.

Книги будуть корисні всім, хто працює з дітьми дошкільного віку, та батькам, які хочуть бути головною надією і опорою для своїх дітей. Книги вже зараз можна взяти  в відділі абонемента, чекаємо на вас!

15.02.2021

Особлива дитина – перш за все дитина,
а потім уже особлива
Л. С. Виготський

Усі батьки мріють про малюка, який принесе в дім радість та щастя. Однак народження дитини з особливими потребами назавжди змінює життя родини. Ваша дитина буде не такою, як усі. Ви перебуваєте у стресовому стані, проходите через депресію, пошуки винних у тому, що сталося. Що допоможе подолати стрес? Насамперед, підтримка всієї родини, друзів, сусідів, лікарів, людей, які вас оточують. Життя триває. Воно стає іншим, але в ньому є місце для радості, любові, щастя, успіхів.

Таким батькам, які виховують особливу дитину, відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю» пропонує книги з серії «Поради батькам і педагогам», які містять дієві рекомендації щодо розвитку і навчання такої дитини в умовах повсякденного життя родини і підготовки дитини до самостійної життєдіяльності.

Трикоз, С. В. Ми поруч. Діти з порушеннями інтелектуального розвитку : [сучасні методики, практичні поради, дієві рекомендації] / С.В. Трикоз, Г.О. Блеч. – Харків : Ранок : [ВК «Кенгур»”], [2020]. – 31 c. : іл. – ( Поради батькам і педагогам)

Чеботарьова, О. В. Метелики в обладунках. Діти з ДЦП : [сучасні методики, практичні поради, дієві рекомендації] / О. В. Чеботарьова, І. В. Гладченко. – Харків : [Ранок] : [ВГ «Кенгуру»], [2020]. – 32 с. : – іл. – (Поради батькам і педагогам)

Чеботарьова, О. В. Сонячні діти. Діти із синдромом Дауна : [сучасні методики, практичні поради, дієві рекомендації] / О.В. Чеботарьова, І.В. Гладченко. – Харків : Ранок : [ВГ «Кенгуру»], [2020]. – 31 с. – ( Поради батькам і педагогам)

Ярмола, Н. А. Діти дощу. Діти з розладами аутистичного спектра : [сучасні методики, практичні поради, дієві рекомендації] / Н. А. Ярмола. – Харків : Ранок : [ВГ «Кенгуру»], [2020]. – 32 с. : іл. – ( Поради батькам і педагогам)

Сподіваємось, що запропоновані книги допоможуть батькам в вихованні особливої дитини. Приймайте вашу дитину такою, якою вона є. Любіть її безмежно – це найголовніше!

Книги вже чекають на вас у відділі абонемента.
Фото взяті з інтернету.

22.01.2021

Якими діти народжуються — ні від кого не залежить,
але в наших силах зробити їх хорошими
через правильне виховання.
Плутарх.

Радість і приємне хвилювання батьків невід’ємні від почуття неспокою і тривоги. В книгах Яна і Мері Грант, які сьогодні презентує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю», ви знайдете тепле, дружнє і глибоке розуміння цього природного стану.

Грант, Я. У мене росте син! Як виховати справжнього чоловіка : [ пер. з англ.] / Ян Грант. – Київ : Сварог, 2020. – 240 с.

 Грант, Я. У мене підростає донька! Як виховати справжню жінку : [ пер. з англ.] / Ян і Мері Грант. – Київ : Сварог, 2020. – 256 с.

Ці книги – цінний практичний комплекс настанов , які спрямують вас на підтримку і надих ваших дітей, привчать до дисципліни, а також поділяться умінням, як саме пестити і любити свою малечу. Для цього потрібні розуміння і вміння боротися з труднощами – що ви і знайдете в даних книгах, а також поради відносно того, як вести себе з дітьми, щоб вони виросли гідними, успішними і щасливими людьми.

Татусям і мамам корисно буде почитати ці книги від корки до корки, бо вони містять дружні побажання, підказки, кумедні історії, анекдоти і конкретні рішення – і все це представлено в легкій, веселій та цікавій манері. Книги стануть в нагоді всім батькам, кожній сім’ї, людям різного віку, рівня освіти і умов життя. Повірте, ви не пошкодуєте, що стали їх читати!

Книги вже зараз можна замовити у відділі абонемента. Фото взяті з інтернету.

20.01.2021  В наш час, коли більшість сімей опиняється в умовах соціального дистанціювання, самоізоляції, закриття шкіл і підприємств через COVID-19, багато хто з нас відчуває стрес. Нова реальність – перехід на дистанційне навчання – змінили звичний спосіб життя й дітей, і педагогів, і батьків. Тому відділ абонемента анонсує нову рубрику «Виховання з любов’ю». В ній ми будемо рекомендувати дорослим нові книги, які допоможуть організувати свій час, найти спільну мову з дітьми, допомогти їм успішно рости й розвиватися навіть за таких складних обставин. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі 3 книги :

  • Паркер, М. Розмови з дітьми на складні теми : [пер. з англ.] / Майкл Паркер. – Київ : Сварог, 2020. – 176 с.
  • Хелловелл, Е. Чому я відволікаюсь. Як розпізнати синдром дефіциту уваги у дорослих і дітей та що з ним робити : [пер. з англ.] / Едвард Хелловелл, Джон Рейті. – Київ : Центр учбової літератури, 2020. – 390 с.
  • Мікер, М. Мама і син. Як виростити з хлопчика чоловіка : психологія виховання з любов’ю і розумінням : [пер. з англ.] / Мег Мікер. – Київ : Сварог, 2020. – 296 с.

Ці книги допоможуть вам тактовно і легко обговорювати з вашою дитиною відносини, норми і закони суспільства, екологію і майбутнє нашої планети, любов і секс, поняття справедливості, етику брехні і правди. Читайте, сперечайтеся, обговорюйте, але не повчайте!

Книги вже зараз можна замовити у відділі абонемента.
Фото взяті з інтернету.

Задати питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *