Абонемент

вул. Тургенєвська, 83-85,
тел.: (044) 486-00-74

e-mail: abonlesya@gmail.com

Завідувачка відділу – Голубкова Алла Василівна

Відділ абонемента надає можливість своїм користувачам отримати зі своїх фондів видання для роботи за межами бібліотеки. Користувачам на абонементі видається пластиковий читацький квиток. Відкритий фонд розрахований на самостійне обрання потрібних документів з будь-якої галузі суспільного життя, мистецтва, науки тощо. Зорієнтуватися в книжковому фонді допоможуть бібліотекарі-консультанти.

Відсутню на абонементі літературу можна замовити і отримати з відділу організації використання єдиного фонду протягом 10-ти хвилин.
Видання підвищеного попиту можна замовити у відділі або через сайт бібліотеки і отримати по мірі їх повернення користувачами на абонемент. Література видається користувачам на термін до 30 днів, видання підвищеного попиту – до 10 днів. У неробочі часи користувачі можуть скористатися боксом для цілодобового повернення бібліотечних книжок. Пріоритетним питанням в роботі абонемента є обслуговування маломобільних користувачів. Відділ популяризує надходження літератури на сайті бібліотеки, книжкових виставках та переглядах нових надходжень літератури.

З правилами користування бібліотекою можна ознайомитися додатково на сайті бібліотеки.