Червень

24.06.2021

Друзі, раніше ми вже розповідали вам про книги Роберта Ґалбрейта, а сьогодні в рубриці «Читаємо разом» пропонуємо вам третю книгу з серії про пригоди приватного детектива Корморана Страйка та його напарниці Робін «Кар’єра лиходія». Ні для кого вже не секрет, що під псевдонімом Роберт Ґалбрейт «ховається» всесвітньо відома авторка серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг.

Ґалбрейт, Р. Кар’єра лиходія : [роман] / Роберт Ґалбрейт ; [пер. з англ. Наталії Ференс]. – [Київ] : КМ-Букс, [2020]. – 541 с.

«Кар’єра лиходія» – це захоплюючий детектив, який ви не зможете відкласти до того часу, поки не дістанетесь до останньої сторінки. Третій роман серії розповідає про нову справу відставного військового слідчого приватного детектива Корморана Страйка та його прекрасної помічниці Робін, яка отримує загадкову посилку, де лежить частина тіла невідомої жінки. Страйк підозрює, що це хтось з його ворогів минулого намагається дістатись до нього через його помічницю. Поліція дуже повільно веде розслідування, не дослухається до думок Корморана. Тому він і Робін самі починають своє власне розслідування та поринають в темний світ ворогів з минулого Страйка.

Роман насичений цікавими і заплутаними подіями, тримає весь час в напрузі. Ми радимо його любителям динамічних детективів.

Книга є у відділі абонемента.
Фото взяті з Інтернету.

17.06.2021

Якщо ви обожнюєте гостросюжетні детективи і особливо на тему пошуків скарбів та ще й від самого гетьмана Полуботка, то книга Анни Шевченко «Спадок» з цікавою версією цієї легенди зможе зацікавити вас.

 

Шевченко, А. (Анна) Спадок : роман / Анна Шевченко – Київ : Нора-Друк, 2015. – 328 с.

Анна Шевченко – британська письменниця українського походження. Її роман «Спадок» присвячений українській історіїї. Його видано в двадцяти країнах світу. Сюжет книги взаємопереплетений подіями з 18 по 21 століття. Із царського Петербургу – до теперішніх Києва та Москви, із старовинної Франції – до нинішніх Львова і Дніпра, із Лондона – до Буенос-Айресу. Головні герої розплутують таємницю, яка здатна змінити країни. Є ті, хто щиро цього прагнуть, і ті, хто не може подібного допустити. В 1723 році український гетьман Павло Полуботок залишив у Банку Англії спадок, який згідно заповіту зможе отримати його нащадок, коли Україна стане  Незалежною. Історія набула неабиякого резонансу, і це золото спробували повернути кілька царів, починаючи від Петра I. Від середини 19 сторіччя претензії на скарб гетьмана стали заявляти його нащадки, яких набралося понад 350 осіб. В 1908 році вони відправили до лондонського банку 25 представників з вимогами повернути відсотки, які набігли за 200 років в розмірі 213 млн. карбованців і здатні зробити нашу молоду державу щасливою. Гетьманський скарб має намір отримати один із його ймовірних нащадків. Йому допомагає англійський адвокат з українським корінням, але сили, які постійно були проти, знову вступають у гру. Дехто має запобігти такому сценарію. Легенда про спадок Полуботка непокоїть серця багатьох дослідників і ніхто достеменно і не знає, чи він є насправді, чи це лише гарна легенда. Але навіть не дивлячись на ось таку цікаву детективну складову, роман заворожує своїм історизмом  і поневолі починаєш перейматися долями героїв, які турбуються за щасливе майбутнє України.

Книга є у відділі абонемента, з радістю чекаємо на вас.
Фото взяті з інтернету.

03.06.2021

Чи не хотілось би вам відволіктись на короткий проміжок часу від серйозної літератури і зануритись в історію кохання з присмаком деяких таємниць?  До вашої уваги роман американської письменниці Розі Волш «Сім щасливих днів».

Волш, Р. (Розі) Сім щасливих днів : [роман] / Розі Волш. – Харків : Віват, 2020. – 320 с.

Розі Волш – американська письменниця. Свої чотири успішні книжки вона випустила під псевдонімом Люсі Робінсон. Перед тим як стати письменницею, Розі Волш чимало подорожувала світом, працювала в театрі і на телебаченні, була продюсером декількох документальних фільмів. Роман «Сім щасливих днів»  – це її перший твір, написаний під власним іменем. Захоплючий сюжет про закоханість, яка виникла спонтанно і переросла у глибокі справжні почуття. Молоду дівчину Сару щойно після розлучення доля одразу зводить з чоловіком на ім’я Едді. Спонтанне знайомство відразу переросло в щире почуття, яке стало взаємним для обох молодих людей. Фантастичні сім днів, щирі обіцянки та дивовижні плани на майбутнє. Коротка запланована відпустка Едді і коротка розлука. Едді обіцяв зателефонувати з аеропорту і просто зник без будь-яких пояснень. Ніхто не знає, де він – закохана у відчаї. Після цього Сара починає отримувати дивні смс, але від кого вони? І чому не озивається Едді? Невже щось сталося? Насправді за всім цим є якась таємниця, і героїня вирішує обов’язково розгадати її, адже таке кохання зустрічається дуже рідко.  Жінка береться шукати правду. Але є речі, про які ліпше не знати. Є таємниці, які краще на розгадувати. Цей багатошаровий роман стане для вас хорошим елексиром після перевантаженого дня, він вас анітрохи не обтяжить своїм глибоким психологізмом, а, навпаки, допоможе знайти у собі сили вірити і боротися за свою любов.

Завдяки Українському інституту книги роман Розі Волш вже є у відділі абонемента.
Фото взяті із інтернету.