Дискусійний клуб “Справжня історія України”

Дискусійний клуб «Справжня історія України» започаткований у жовтні 2023 року. Теми обговорень – за виданням «Буття та обʼявлення української мови». Книга є складовою проєкту відродженої Національної абетки «Рутенія. Графіка української мови». Праця над виданням розпочалась саме з історії походження та опису графем літер української мови. Результатом стала енциклопедична робота, кожна сторінка якої  має посилання на багаточисельні, світові, наукові статті та монографії.

Зустрічі та обговорення тем, що висвітлює видання з участю  авторів Василя Чебаника та Віктора фон Ерцен-Глєрона будуть відбуватися в останню неділю кожного місяця, за адресою Київ, Велика Житомирська 4.

У режимі доповідей і дискусій обговорюватимуться питання, які досі не досліджувалися професійно. Основним завданням клубу є створення умов для того, щоб учасники могли розібратися в суті історичних і соціальних процесів України, виникнення і розвитку української мови.  Для членів клубу засідання дають можливість висловитися, обговорити проблеми і виклики сучасності, поглибити власні уявлення про динаміку осмислення процесів буття та явлення української мови.

Зустрічі та обговорення тем видання, разом з авторами Василем Чебаником та Віктором фон Ерцен-Глєроном, відбуватимуться  в останню неділю кожного місяця, за адресою Київ, Велика Житомирська 4.

29 жовтня  – «Передісторія виникнення Давньої України».