English Speaking Club

Сьогодні в нашому клубі говорили про Польщу – країну з неймовірно цікавою, але водночас складною історією. Унікальність польської шляхти, розквіт та розподіл Речі Посполитої, окупації, війни, політична боротьба, і нарешті така омріяна незалежність – все це частина її минулого.
Історично стосунки між поляками та українцями були непростими. Але справжній друг пізнається в біді, і Польща тому яскравий приклад! Ми були вдячні за можливість згадати наш спільний досвід – досвід побратимства у боротьбі зі спільним ворогом та наше партнерство у побудові вільної Європи.
Після гарячої дискусії клубчани з радістю приєдналися до презентації книги польського письменника Веслава Мисливського «Виднокруг» у неперевершеному перекладі Наталі Сидяченко. Захоплююча промова пані Наталі не залишила жодних сумнівів, яку книгу ми будемо читати наступною😉
За тиждень зустрінемось знов, та поговоримо про Дні Незалежності або Дні Єдності – найважливіші дати для кожної країни, які зазвичай нагадують про драматичні події на шляху до свободи та самовизначення. Чекаємо на вас об 11:00 у відділі літератури іноземними мовами за адресою бул. Шамо, 2/7.