Презентація збірки “Халепи Грицька Траблюка”

Презентація нової книги Віктора Полянко «Халепи Грицька Траблюка» відбулася у бібліотеці 1 квітня. Книга вміщує 9 гумористичних оповідань, написаних до повномасштабного вторгнення. А в оповіданні «Крізь терни до сіток» йдеться про волонтерство під час війни. Розрахована на широке коло читачів, її можна сміливо брати до рук підліткам та їх батькам, адже автор пише в легкому гумористичному стилі, що у наш час дуже потрібно читачу.

Автор розповів про історію написання оповідань та виникнення ім`я головного героя. Ярослав Карпець – український письменник, журналіст, критик, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України продекламував слухачам одне з оповідань «Пандус» після чого відвідувачі обговорювали повсякденні кумедні ситуації з автором. На презентації виступила художниця Олена Ензель, що ілюструвала обкладинку видання. Представила глядачам ескізи та розповіла про свій перший досвід художника-ілюстратора.

Збірка оповідань «Халепи Грицька Траблюка» сподобається читачам, які полюбляють гумористичний стиль і несподівані повороти сюжету. Головний герой своїми вчинками демонструє, що навіть у найнесприятливіших обставинах, коли все валиться з рук, залишається надія, яка завжди виведе з будь-якої біди.

Незабаром з книгою можна буде ознайомитись у Публічній бібліотеці імені Лесі Українки.