Листопад

26.11.2020  Усім, хто хоче дізнатися більше про нашу столицю, пропонуємо в нашій постійній рубриці «Читаємо разом» книгу українського краєзнавця та києвознавця, письменника-публіциста та дослідника Кирила Степанця «Киев, скрытый от нас».
Степанец, К. Киев, скрытый от нас : диггеры, руферы, сквоттеры, сталкеры : [120 мест] / Кирилл Степанец. – [Киев] : Скай Хорс, [2017]. –192 c. : ил.
Коли ми прогулюємось вулицями нашого міста, то не замислюємося про те, що знаходиться під нашими ногами. Проходимо повз покинуті та старі будинки, не знаючи, що ночами в них відбуваються зустрічі і вечірки. Коли їдемо в метро, то не встигаємо розглянути недобудовану станцію, яка пролітає за вікном. Закутки Києва зберігають масу таємниць. Ця книга розповідає про невідомі та незвичайні куточки нашої столиці, а також про людей, які їх досліджують – дигерів, сталкерів, руферів, сквоттерів. Автор, який тривалий час захоплювався різними видами урбан-екстриму, вирішив розкрити ці секрети. 170 цікавих світлин, що супровожують опис 120 місць Києва, допоможуть вам ознайомитись з незвичним Києвом.

Книга є у бібліотеці. Фото взяті з інтернету.

5.11.2020  Всім, кому не вистачає чудес і тепла, пропонуємо сьогодні в нашій постійній рубриці «Читаємо разом» книгу «Теплі історії про дива, коханих і рідних».
Теплі історії про дива, коханих і рідних : [збірка оповідань] / [за ред. Ю. Шутенко]. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. – 142 с. – (Теплі історії)

Це збірка коротких історій від абсолютно різних авторів. Але всі вони об’єднані одним завданням – змусити читача посміхнутися. Ця книга допомагає повірити в любов довжиною в життя, в дружбу, яка зароджується раптово і триває роками. Повірити в те, що в вірі можна знайти розраду, в затишному і теплому будинку – спокій і умиротворення. Книга вчить насолоджуватися простими і буденними речами – прогулянкою по місту в сонячний день, ковтком гарячої і ароматної кави поряд з будинком.
Перегортаючи останню сторінку, вам захочеться зателефонувати друзям і близьким, з якими давно не спілкувалися, обійняти свою кицю або песика, сказати мамі, що ви її кохаєте… А також захочеться вірити в дива та бути щасливими.

Книгу ви можете взяти у бібліотеці вже сьогодні. Фото взяті з Інтернету.


12.11.2020 Друзі! Напередодні Міжнародного дня студентів (17 листопада) в рубриці «Читаємо разом» хочемо вам запропонувати книгу талановитої сучасної американської письменниці Донни Тартт «Таємна історія». Якщо ви ніколи не читали її творів – не зволікайте, почніть з цього світового бестселеру, який є чудовим зразком якісної інтелектуальної прози і за жанром більше тяжіє до психологічного трилера, ніж детектив
Тартт, Д. (Донна) Таємна історія : роман / Донна Тартт ; [пер. з англ. Б. Стасюка]. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 557 с. : портр.
Події книги відбуваються в кампусі приватного американського коледжу, в ізольованій і дуже атмосферній місцині з групою з п’яти ексцентричних студентів і головним героєм –оповідачем. Він готовий віддати усе, аби стати частиною цієї загадкової і дуже закритої групи. Одного з цих п’яти друзів убивають, а решта намагаються з цією ситуацією впоратися. Читаючи роман, не можна не дивуватися його контрастності: з одного боку – курс грецької мови, що створює атмосферу античності, загадковості, асоціюється з великими мислителями, демократією, а з іншого боку – інтриги, розпуста, боягузтво і вбивства. Всі ці фактори якнайкраще розкривають суть суспільства, в якому є місце і шляхетності, і брудним, підлим вчинкам. Це є правда життя, на яку, іноді, ми закриваємо очі, і тоді вона стає для нас таємною історією. «Таємна історія» захоплює з першої сторінки і не відпускає аж до останнього слова.
Книга є у відділі абонемента. Фото взяті з інтернету.