Міла Іванцова отримала титул автора “терапевтичної” прози

09-06-2020 Сучасна українська письменниця Міла Іванцова отримала від читачів титул автора “терапевтичної” прози. Героями її оповідок є прості люди з буденними й небуденними турботами, амбіціями, мріями. Ці історії часто переповнені детективними нюансами й творчо додуманими сюжетними колізіями. У кожній новелі читач може знайти себе, впізнати власний внутрішній світ.

Письменниця є автором семи виданих романів, чотирьох збірок оповідань, книги-повісті для підлітків “Заради мрії”, учасницею антологій української сучасної прози. Її найвідоміші твори – “Родовий відмінок”, “Гра в паралельне читання”, “Скринька з оповідками”, “Теплі історії про радість і сум”.

Міла Іванцова – лауреат конкурсу “Коронація слова” 2012 року, володарка титулу “Золотий письменник України”.

9-го червня у прямому етері пані Міла розповіла про те, як виник благодійний проєкт “100 книжок для сільської бібліотеки”. Письменниця закликала авторів наповнити сільські бібліотеки сучасними книгами. У такий спосіб вона прагнула розвинути у сільських жителів читацький смак, а також дати гідний приклад чиновникам для наслідування. Якщо у творах Міли Іванцової проглядається Франція, то у її дочки з промовистим псевдонімом Галина Ів – Японія. Пані Галина в українській літературі дебютувала романом “Поверни мене в Японію” і книгою “Японські історії”.

Міла Іванцова розповіла глядачам про те, як переймається наслідками Майдану й анонсувала цьогорічню публікацію її нового роману про долі людей на тлі подій Майдану. За її словами, роман з’явиться друком наприкінці нинішнього року.