Презентація книжки “Еківокі” Віталія Коржа

Сьогодні відбулася презентація книжки “Еківокі” Віталія Коржа.

Віталій Терентійович Корж — відомий український політичний і громадський діяч. Кандидат економічних наук. Заслужений економіст України.

“Еківоки” — це документально-художня проза в жанрі, який сам автор назвав оповідками. Їх майже сорок — цих образків із нашого життя. Пов’язані вони долею їх головного героя-оповідача. Оповідь невимушено ллється, розкриваючи перед читачем події з раннього дитинства героя — від народження й по сьогодні. Автор уміло підмічає цікаві деталі життя, демонструє почуття гумору і водночас фіксує серйозне, а часом — навіть трагічне. Все, як воно є в житті.

Оповідки написані на матеріалі власного життя письменника, починаючи від дитинства у селі Дроздівка Куликівського району Чернігівщини. А далі — Чернігів і шість десятиліть у Києві.

На презентацію, під час якої письменник зачитав найцікавіші фрагменти книжки, завітали соратники автора по громадській роботі та друзі, серед яких: кінорежисер, професор, доктор мистецтвознавства Валерій Арсенович Степанян-Григоренко; український вчений, громадський діяч та політик Юрій Васильович Гнаткевич; український прозаїк і журналіст, літературний критик Микола Борисович Славинський; український співак (бас), поет та перекладач Віктор Васильович Женченко.