Презентація книги Галини Фесюк

Публічна бібліотека імені Лесі Українки провела презентацію книги культуролога, краєзнавця та письменниці із Львівщини Галини Фесюк “Свічадо Жовківського краю”.
Письменниця акцентувала на тому, що у книзі розповідається про життя, творчість та діяльність 250 відомих особистостей Розточчя. На сторінках книги, яка є вже другим, доповненим виданням –  життєписи таких видатних діячів, як актори Богдан Ступка та Євген Шах, всесвітньовідомий скульптор Зиновій Федик. У своїй книзі авторка розповідає про багатьох письменників, серед яких поліглот Іван Дзюба, Агата Турчинська, Олесь Лупій, Маріанна Кияновська, Данило Кулиняк, Василь Сагайдак, драматург Ярослав Верещак, режисер Василь Вовкун, географ Микола Пістун, диригент Степан Турчак. Є в книзі й оповіді про історичні постаті: Касіяна Скаковича, Йосифа Шумлянського, Феофана Прокоповича, братів Зизаніїв, пластуна Любомира Романківа, Сильвестра Лепкого, Івана Крип’якевича.

На вечорі були присутні друзі пані Галини, чия доля теж пов’язана із Жовківським краєм, що на Львівщині. Вони тепло відгукнулися про нове видання і про вагомий внесок Галини Фесюк в історію України.

Зустріч завершилася автограф- та фотосесіями і теплим спілкуванням за чашкою кави