Організації та фонди

Представництво ООН в УкраїніІнформація про організацію та її діяльність в Україні.
Рада Європи в УкраїніЗагальна інформація, історія, держави-члени, робочі органи, короткий путівник, семінари, видання, бюлетені, документи.
Міжнародний фонд “Відродження”Фонд Дж. Сороса в Україні. Про МФВ, новини, конкурси та програми в рамках фонду. Мегапроект. Огляд газети “Відкритий Світ”. Прес-клуб.
Британська Рада в
Україні
Інформація про діяльність, навчання у Великобританії, наукові програми, програми підтримки мистецтва та прав людини.
Міжнародний центр перспективних дослідженьІнформація про центр, результати досліджень державної політики, семінари, проекти. Публікації з питань економічної політики.
Міжнародний фонд соціальної адаптаціїЗагальні відомості, календар подій, програми, результати, інформ-бюро, представники, партнери, контакти.
Товариство Червоного Хреста УкраїниІнформація про діяльність організації, новини, календар подій, ресурси, публікації, фотогалерея.
Центр розвитку інноваційІнформація про центр (підтримка діяльності неприбуткових організацій), програми, партнери, методична та довідкова література.
Всеукраїнська рекламна коаліціяІнформація про коаліцію, програма, умови членства, члени. Рекламіст та закон. Новини реклами.