Підсумки міського конкурсу “Супербібліотекар – 2021”

Відбулось підведення підсумків міського конкурсу «Супербібліотекар – 2021», який проводився серед фахівців публічних бібліотек міста Києва і був приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. На конкурс надіслали свої роботи п’ятеро учасниць з Голосіївської, Подільської та Солом’янської ЦБС. Журі визначила переможців, в цьому році їх виявилось двоє:

Дар’я Кононюк, бібліограф 1-ї категорії бібліотеки імені Олександра Грибоєдова, у бібліотеці працює з 2014 року, очолює краєзнавчі проєкти, спрямовані на виховання у користувачів любові до міста та його культурних надбань. У інтерв’ю Дар’я розповіла про те, чим  надихається в професійній діяльності, яка книга вплинула на світогляд, а в портфоліо презентовані  досягнення, реалізовані проєкти тощо.

Інна Муровська, бібліотекарка 1-ї категорії ЦРБ імені Івана Франка Подільської ЦБС, яка працює у бібліотеці 10 років, в своєму портфоліо підтверджує вислів Гаррі Мартіна, що бібліотека – місце, де можна знайти все, якщо знайти людину, яка знає, де це  знаходиться. У відео інтерв’ю заявки на конкурс розповідає про бачення сучасної бібліотеки і свою місію провідника між книгою та читачем.

Учасниці конкурсу нагороджені Почесними грамотами:

За креативність і багатогранність таланту, ініціативність, наполегливість, високий професіоналізм – Серебреннікова Тетяна, завідувачка бібліотеки ім. В. Симоненка Голосіївської ЦБС м. Києва;

За високий рівень професійної майстерності, сумлінну й багаторічну працю, творчий підхід до роботи – Покровка Олена, завідувачка відділу обслуговування бібліотеки ім. М. Т. Рильського Голосіївської ЦБС м. Києва;

За відданість бібліотечній справі, професіоналізм, активну популяризацію книги, організацію дитячого дозвілля – Кострюкова Наталія, бібліотекарка дитячої бібліотеки № 15 Солом’янської ЦБС м. Києва.

Ми щиро вдячні Журі нашого Конкурсу: Тетяні Поліщук – старшому викладачу кафедри бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка; Олені Трубайчук – ученому секретарю ПБ імені Лесі Українки; Оксані Парфус – голові ГО «Спілка митців «Одолень», завідувачці сектором Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень; Валентині Медведєвій – професору кафедри інформаційних технологій Київського національного університету культури і мистецтв, заслуженому працівнику культури України та Анатолію Горовому – історику, митцю, художнику, бібліотекарю ПБ імені Лесі Українки за неупередженість, професіоналізм, високу оцінку робіт учасників конкурсу.