Правопросвітницькі проєкти

Шановні користувачі!

Мета  правопросвітницьких проєктів – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати правову культуру в суспільстві. Бібліотека не лише інформує громадян про їхні права, а й за допомогою партнерської співпраці навчає, як ці права захищати.

Наші партнери – юристи дають чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують, допомагають встановити рівність перед законом для кожного українця.

Одним із ключових елементів, який забезпечує реалізацію правопросвітницьких проєктів, є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

А також можна ефективно скористатися електронним каталогом бібліотеки, де можна знайти потрібні матеріали на допомогу вирішенню юридичних питань.

«Правова допомога онлайн»
Консультує Сергій Бреус – юрист, кандидат юридичних наук, директор Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«ПРАВОС»
Інформацію надають Ігор Степанов – керівник громадської організації «Центр правового захисту та правової освіти», адвокат, автор онлайн-курсів «#ДекларуйДоброЧесно!» на платформі Prometheus, засновник та модератор спільноти  #ДекларуйДоброЧесно! у Facebook та Telegram та Юлія Шевченко – адвокат, керівник напряму правозастосування громадської організації «Центр правового захисту та правової освіти».