Проєкт «Бібліотека і милосердя»

Мета проєкту: усіма бібліотечними засобами та ресурсами сприяти незахищеним громадянам, переселенцям, учасникам АТО, маломобільним групам користувачів у вирішенні їх соціально-побутових проблем, допомагати в подоланні соціальної ізольованості, здійснювати інформаційну та консультативну підтримку.

У рамках проєкту плануються заходи:

– «Бібліотека проти самотності» – до Міжнародного дня людей похилого віку. Благодійна виставка та  акція – безкоштовний читацький квиток для людей похилого віку.

– «Домашній абонемент» – відвідування працівниками бібліотеки людей з обмеженими можливостями на дому, поздоровлення зі святковими та ювілейними датами.

– Цикл благодійних виставок «Повір у себе – ти багато зможеш» – до Міжнародного дня інвалідів.

– Благодійні концерти зі збору коштів на лікування поранених бійців.

– Благодійні акції по збору речей першої необхідності для бійців АТО та переселенців.

Відкриття бібліотечних пунктів у місцях проживання переселенців із Криму, в оздоровчих закладах, де лікуються бійці АТО.

– Участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна», ініційованій Міністерством культури України по збору книг для передачі бібліотекам військових частин.

– Участь в акції, започаткованій редакціями газет «Вечірній Київ» та «Хрещатик», які розпочали роботу з комплектування «Бібліотечки для воїна» (для солдатів, захисників Вітчизни у зоні АТО).

– Консультативний супровід в процесі пошуку інформації в мережі Інтернет переселенців, учасників АТО, користувачів похилого віку. Створення інформаційних блоків на сайті бібліотеки.

– Формування прес-дос’є з актуальних соціальних проблем.