Вітаємо з ювілеєм!

14-01-2020 Бібліотека не обмежується стінами приміщень, які займає. Наша бібліотека — це ще понад сорок місць у Києві, де раді її представництву. Мережу нестаціонарних форм бібліотечного обслуговування ВНОК ПБ імені Лесі Українки формує та підтримує з колективом завідувачка відділу Сергієнко Наталія Василівна, яка цими днями відзначила свій красивий ювілей. Рівно 37 років життя віддала вона улюбленій професії і, зауважте, одній єдиній, рідній бібліотеці. Привітна, фахівець високого рівня, надзвичайно творча і водночас відповідальна. Її люблять і дуже поважають у колективі, який сьогодні привітав її з ювілеєм і побажав усіляких гараздів у професійній діяльності та в особистому житті!

Вітаємо з ювілеєм!

26-09-2017 Сьогодні святкує свій перший золотий  ювілей головний інженер відділу нових інформаційних технологій Григорій Кулінченко.

Колектив Публічної бібліотеки імені Лесі Українки щиро вітає ювіляра з Днем народження! Шановний друже, Ваш ювілей – це водночас вік молодості і зрілості, вік прагнення до високого і великого, вік здійснення мрій і бажань.

З нагоди прекрасного свята зичимо Вам впевненості у власних силах, творчої наснаги в роботі, сімейного щастя та здоров`я Вам та Вашій родині, небесної благодаті!

     Незабутніх вражень, щасливих подій,
Здійснення задумів, втілення мрій!
              Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,
       Справджуються завжди заповітні мрії.
                                                            Хай палають в серці почуття високі,
                                                     А доля дарує повні щастям роки!