Вистава “Гриць. Stand-up”

Дорогі друзі. Ми відновлюємо послугу організації показів вистав у театральній залі нашого відділу літератури з питань мистецтв на договірних засадах з Майстерня Лєни Лазовіч. Вистава “Гриць. Stand-up” за мотивами роману «Маруся Чурай» Ліни Костенко відбудеться вже 31.07 о 15.00 у театральній залі відділу літератури з питань мистецтв нашої бібліотеки, що на вул. Велика Житомирська, 4.

Ця вистава не лише про народну співачку – Марусю Чурай, це не про абстрактну «любов чи пісню, що рятує». Кожен з нас зіштовхнувся з власною «не красою, зрадою, не вмінням прощати або любити».

Ми поставили собі запитання: як пробачити того, хто завдав тобі біль? Як вибрати між серцем та розумом? Як жити без кохання та чи потрібно?

Формат «Stand-up” це про те, щоб почути кожного героя, думки, переживання та історіі.

Гриць живе в час безкінечної війни. Фактично він розривається між комфортним та безпечним життям з Галею та коханням до Марусі. Хіба це не обов’язок чоловіка годувати сім’ю, піклуватись про батьків, хіба можна засудити бажання жити спокійним, комфортним життям? Якщо придивитись – немає ані винних, ані безвинних героїв. Кожен хоче любові, кожен прагне щастя: Маруся, Галя, Гриць, Бобренчиха. Як одна зрада вбиває всіх, та як в кожному дні ми вбиваємо тих, кого найбільше любимо

Вхід за квитками
Режисер – Лєна Лазовіч
Продюсер – Юлія Саранчева
Тел. для довідок 0992542664

Матеріали про твір Ліни Костенко, за мотивами якого поставлена вистава, пропонуємо з полиць бібліотеки.